800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Pro šířku pásku
Typ produktu
Pro typ lepicí role
 

Odvíječe lepicí pásky, podavače lepicí pásky

Kdo pravidelně balí, ten ví: Odvíječe lepicí pásky a podavače lepicí pásky mohou představovat skutečné usnadnění práce, protože šetří čas a především nervy. Udělejte něco pro sebe a vyberte si vhodný profesionální přístroj!
Bylo nalezeno 24 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 24 výrobek/-ků/-ky
Odvíječe lepicí pásky a podavače lepicí pásky – díky, že tu jste!
Existují prý lidé, kterým skutečně dělá radost balení dárků. Pokud k tomuto druhu patříte, pak Vám můžeme říct: Gratulujeme – naše odvíječe lepicí pásky a podavače lepicí pásky pro profesionální potřeby budete milovat! Ale pravděpodobně patříte k asi 99% lidí, kteří nejednou byli krátce před Vánoci zcela vystresovaní a vynervovaní, protože ještě museli zabalit pár balíčků – a z plánovaných pěti minut byla půl hodina nebo víc: Na levé ruce je přilepených několik proužků lepicí pásky … pravá ruka zoufale hledá konec role lepicí pásky … a nejlepší by bylo mít ještě třetí ruku, která by přidržovala balíček. Nebo rovnou nějakého asistenta, který s touto náročnou prací pomůže. Ale počkejte moment … i zde Vám můžeme říct jen: Gratulujeme – naše odvíječe lepicí pásky a podavače lepicí pásky budete milovat! Jsou totiž perfektními pomocníky pro každou práci v oblasti expedice a balení. Jsou tak perfektní, že bez nich už brzy nebudete chtít pracovat.

Jaký odvíječ lepicí pásky byste chtěli?
Nemáte na svůj nový odvíječ lepicí pásky nebo podavač lepicí pásky žádné speciální požadavky? Pak Vám jistě dobře poslouží některý z našich standardních modelů pro každodenní použití, např. některý z našich četných stolních odvíječů. Dbejte zde jednoduše pouze na příslušnou šířku pásky přístroje a v případě potřeby si rovnou objednejte také potřebné příslušenství. A pokud máte speciálnější požadavky, také Vám vyhovíme: Od poloautomatického podavače lepicí pásky přes podavače pásky pro mokré lepení až po odvíječe ochranných fólií pro Vás máme v nabídce mnoho alternativ. Jednoduše nás kontaktujte, s radostí Vám poradíme!

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků