800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Typ produktu
Materiál
Tloušťka materiálu
Délka
Délka ramene
Provedení
Pro průměr
Délka role
Zobrazit více
 

Ochrana hran, ochrana povrchu

Žádný balík a žádná paleta se neobejde bez hran. A má Vaše zásilka dorazit k příjemci bezpečně a nepoškozená, existuje jeden trik, který se přesně tady použije: ochrana hran – v mnoha tvarech, velikostech a materiálech.
Bylo nalezeno 14 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 14 výrobek/-ků/-ky
To se vždycky hodí ... ochrana hran a ochrana povrchů
Správná ochrana hran a ochrana povrchů chrání zboží a ovazovací pásky proti poškození při přepravě nebo při skladování. To zní docela jednoduše, ale v praxi je to velmi komplexní. Protože to, co nabízíme v rámci ochrany hran a ochrany povrchů, plní ještě další úkoly: Tyto výrobky nejen chrání hrany a povrch citlivého zboží, ale slouží také jako stabilizátor nebo jako deformační zóna mezi kartonem a výrobkem. Snižují otěr nebo rovnoměrněji rozkládají tlak na hranách.

Aby zasílané zboží ve všech myslitelných tvarech a materiálech bezpečně došlo na místo určení, najdete zde ochranu hran v mnoha různých provedeních: Šířka pásku sahá od jednoduché podložky přes lišty, rohy, úhelníky a rohové úhelníky až po profily. Dalším krokem je výběr materiálu: Lepenka je vhodná jako jednoduchá a přesto účinná ochrana hran a může se individuálně přiřezávat, stejně jako PE pěna. U ovazovacích pásků s ostrými hranami jsou naopak zapotřebí pevné, odolné kovové nebo polyetylenové úhelníky na ochranu hran. Vedle klasické ochrany hran doplňují sortiment ochranné sítě a přepravní pouzdra. Ochranné sítě se přizpůsobí každému tvaru – od láhve až po část stroje – a poskytují spolehlivou ochranu povrchu. Pomocí přepravních pouzder můžete zasílat dokumenty nebo plakáty, aniž byste je museli překládat. Ať už chcete balit a posílat cokoliv, v našem sortimentu najdete vhodnou ochranu hran a ochranu povrchu.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků