800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Délka
Kategorie
Kód FEFCO
Kvalita
Materiál
Nosnost
Šířka
Výška
 

Kartonáže

„Pozor, krabice!'' Přesněji řečeno: vysekávané krabice, skládací krabice, krabice s nasazovacím víkem, krabice pro stěhování atd. Pro lepší ochranu Vašeho zboží a praktičtější a snadnější přepravu Vám nabízíme nejrůznější kartonáže.
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky
| | |
Skládací krabice SPEEDBOX
jednovrstvá, bal.j. 50 ks
bez DPH
od 560,-
Nové
Karton
s fixační vložkou, bal.j. 25 ks
Cena na vyžádání
Nové
Karton
"all in one'', bal.j. 40 ks
Cena na vyžádání
bez DPH
od 2.090,-
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Přepravní krabice
s automatickým dnem a samolepicím uzávěrem
Cena na vyžádání
Nové
Přepravní krabice
s ochranou proti krádeži
Cena na vyžádání
bez DPH
od 780,-
bez DPH
od 1.280,-
Rady pro nákup zboží v kategorii Kartonáže
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky
Kartonáže
Zde naleznete kartonáže pro efektivní ochranu produktů a dobrou manipulaci při transportu a skladování. Nepříjemné reklamace z důvodu poškození při přepravě a nespokojení zákazníci budou při použití kvalitní kartonáže minulostí. Způsob, jakým bude produkt doručen k zákazníkovi, je vizitkou péče, kterou výrobce investuje do výroby a expedice. Účelné kartonáže proto musí splňovat mnoho nároků. V našem online sortimentu naleznete vhodné kartonáže pro expedici Vašich produktů.

Efektivita při balení a expedici
Praktické kartonáže zákazník uvítá. Objednané zboží bude doručeno v prvotřídním stavu, stejném jako na začátku expedice. Profesionální obal navíc dokazuje, že dodavatel nešetří na nesprávném místě. Díky rozsáhlému výběru kartonáží u firmy KAISER+KRAFT bude výběr efektivního a optimálního řešení pro každý expediční problém hračkou. Jednodílné i vícedílné kartonáže v různých velikostech a tvarech nabízejí optimální ochranu při expedici a skladování. Vyberte si nyní z bohatého sortimentu pro balení a expedici správnou kartonáž pro bezpečnou ochranu Vašich produktů.
Porovnání výrobků