Fóliové sáčky

Šup do sáčku! Drobné součásti jako šrouby, citlivé předměty jako součásti přístrojů a důležité podklady a dokumenty naleznou ve fóliových sáčcích bezpečné místo. Voda steče, prach zůstane venku, otřesy nevedou k prasknutí obaleného zboží. Nenechávejte nic náhodě a dostatečně chraňte každou součást své zásilky!

V kategorii Fóliové sáčky Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTbasic.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
  • Udržitelný (9)
  • Není udržitelné (7)
Nejprodávanější
Počet výrobků: 16

Fóliové sáčky – jak drobné předměty bezpečně zabalit na cestyKdo má čas a nervy na hledání drobných součástí nebo příslušenství při expedici? A kdo má dostatek peněz na neustálé vracení zboží kvůli poškozenému kartonu nebo výměně součástí? Fóliové sáčky v nejrůznějších provedeních oba problémy jednoduchým způsobem vyřeší.
Jaké fóliové sáčky se používají pro jaký obsah?Fóliový sáček je třeba vybírat podle objemu obsahu, podle účelu obalu a nakonec podle míry křehkosti zboží. Ploché sáčky bez předepsaného uzávěru naleznou nejvšestrannější využití – na malé šroubky jako příslušenství k nábytku, pro dodací dokumenty atd.Křehké součásti jako desky s tištěnými spoji nebo diodami je třeba vhodně vypodložit, takže se pro ně nejlépe hodí sáčky z bublinkové fólie. Zde je důležité, aby fólie součást obklopila bez zbytečného volného prostoru a aby byla antistatická.Pokud chcete například ve skladu uložit určité drobné součásti k montáži rovnou ve správném množství a složení v transparentních přepravkách, vyplatí se jako obalový materiál použít zipové sáčky, protože umožňují opakované použití.
Co o fóliovém sáčku vypovídá tloušťka fólie?Stejně jako vybíráte kartonáž podle hmotnosti a konstrukce obsahu balíku, tloušťka fólie v mikrometrech udává, jak těžký smí obsah být, aniž by došlo k roztržení materiálu. Při tloušťce od 100 µm můžete v sáčku bezpečně přepravovat i špičaté šrouby. Balení může dosáhnout skutečně vysoké hmotnosti. Pro lehčí, bezproblémový obsah plně postačí sáčky o tloušťce od 25 µm.
Jaký druh uzávěru je pro fóliové sáčky optimální?Optimum určujete sami: hladký otvor je nejvšestrannější a může být uzavřen jak sponkami, tak i permanentně pomocí svařovačky.Samolepicí uzávěry na sáčcích z bublinkové fólie zaručují ochranu zboží proti prachu během přepravy – jako dodatečná ochrana pro citlivý obsah.Zipové uzávěry lze kdykoli otevřít a opět bezpečně zavřít – což je důležité vždy, když chcete na fóliové sáčky vsadit například při skladování.
Jaké výhody nabízejí fóliové sáčky s polem pro popis?Tyto sáčky lze rychle opatřit informacemi, které jsou na neprůhledném poli dobře čitelné. Jsou vhodné zejména pro interní přípravu zboží a skladování.V našem nákupním poradci pro obalový materiál jsme pro Vás přehledně popsali celou trasu od produktu k balíku připravenému k expedici. Naleznete zde rovněž pokyny ohledně vah a dalších důležitých produktů v zásilkové logistice.