1. Právo na vrácení zboží do 30 dnů

 2. Záruka nejméně 3 roky

 3. Servis náhradních

 4. Speciální výroba

 5. E-procurement

 6. Mezinárodní podpora

Silné značky – spolehlivé služby

 1. eurokraft pro logo
 2. eurokraft basic logo
 3. Rubbermaid logo
 4. Kärcher logo
 5. tesa logo
 6. C+P logo

kaiserkraft – works.

Ergonomické, bezpečné, udržitelné. Vše na správném místě a přesně tak, abyste Vy i Vaši kolegové mohli každý den podávat co nejlepší výkony. Takto si představujete své pracoviště? U nás najdete výrobky, které k tomu potřebujete – a víc než to.

Jako přední zásilkový obchod B2B v oblasti přepravy, skladování, životního prostředí, provozu, kanceláře a obalových materiálů Vám nabízíme

 • dopravní přístroje, zvedací a zdvihací zařízení a příslušenství, jako jsou kola a kolečka
 • skladovací zařízení, žebříky a lešení
 • produkty pro manipulaci s nebezpečnými látkami a likvidaci uniklých látek
 • elektrické a ruční nářadí
 • skříně, stoly a židle v široké škále provedení pro dílny, kanceláře nebo společenské prostory
 • ergonomický a praktický kancelářský nábytek
 • přepravní obálky, kartonové krabice a další obalový materiál pro vaše výrobky
 • kancelářské stroje, skartovačky a archivační systémy


Neomezujeme se však jen na široký sortiment výrobků. Podpoříme Vás také při navrhování a optimalizaci individuálního pracovního prostředí. Místa, která Vás inspirují, zlepšují Vaše obchodní procesy a zajišťují dlouhodobé vytváření hodnot. Místa, kde se budete cítit příjemně, protože vše funguje, jak má.Vše pro vaši firmu: 75.000 produktů renomovaných značek

Neříkáme „nemáme“. U kaiserkraft bereme slova „velký výběr“ velmi vážně a neustále pro Vás rozšiřujeme náš sortiment. V současné době máme na skladě přibližně 75.000 produktů.

Kvantita není vše? My si to myslíme také. Proto výrobky, které najdete v našem obchodě, pocházejí od kvalitních značek. Nebo přímo od nás, přesněji od našich vlastních značek eurokraft basic a eurokraft pro. Protože jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků, poskytujeme na ně minimálně tříletou záruku, na výrobky eurokraft pro dokonce desetiletou.Individuální obalová řešení pro plynulý pohyb zboží


Spolehnout se na nás můžete i při přepravě zboží. Čekají na vás obalová řešení téměř ve všech provedeních. Ušetříme vám dlouhé hledání. Ať už jde o velké nebo malé, standardní nebo objemné rozměry, s naším vyhledávačem krabic najdete bez průtahů přesně takové, jaké potřebujete.

V případě potřeby přidejte do nákupního košíku také správný výplňový materiál pro křehké předměty. Ovazovací pásky, lepicí a balicí pásky, průtažné fólie, vázací popruhy - u nás naleznete vše na jednom místě. Zefektivníte tak vaše balicí procesy a zajistíte, aby vaše zboží dorazilo nepoškozené.

Co je dobré vědět: Pro plynulý tok zboží vám obalová řešení zašleme do druhého dne. Protože na čase záleží.

Víc než jen produkty – jsme tu vždy pro vás

kaiserkraft Vám chceme být vždy k dispozici. Vždy, když nás budete potřebovat. A proto naše služby nekončí ani po Vaší objednávce. Kromě dlouhých záručních dob a práva na vrácení zboží do 30 dnů se postaráme i o Vaše přání, jako je výroba na zakázku nebo oprava opotřebovaného nářadí.

Stačí kliknout na odkazy v dolní části seznamu a dozvíte se vše, co chcete vědět o našich službách, nebo si s námi můžete popovídat.

Poradíme Vám osobně – kdykoli si budete přát. Chcete-li, můžeme za Vámi přijet a pomoci Vám přímo na místě realizovat nejlepší řešení pro Vaše potřeby. Postaráme se o Váš projekt a 3D plánování. Ať už se jedná o dílnu, halovou kancelář nebo sociální zařízení, společně zrealizujeme prostorové koncepty, které budou udržitelné, úsporné a dokonale přizpůsobené Vašim potřebám. Potřebujete něco vlastního? Speciální rozměry, barvy, konstrukce? Nabízíme výrobu na zakázku nebo ve vlastním výrobním závodě. Chcete e-procurementové řešení? Žádný problém! Dlouhá životnost a ekonomičnost jsou pro nás stejně důležité jako pro naše zákazníky. Proto se postaráme o kontrolu + údržbu i o pořízení náhradních dílů + opravy.

Když už mluvíme o nás: znáte již naše vlastní značky?

Vlastní značky kaiserkraft: prémiová kvalita vyrobená v Německu

Za téměř 80 let jsme si u kaiserkraft vypěstovali jemný cit pro vysoce kvalitní výrobky, který je nejlepším předpokladem pro vlastní plánování a výrobu takových výrobků. Takže jsme se do toho pustili a dnes vám s hrdostí představujeme naše dvě vlastní značky:

S eurokraft basic vám nabízíme produkty, které vám usnadní rozhodování. Získáte s nimi totiž vysokou kvalitu za příznivou cenu. A protože víme, jak dobré naše výrobky jsou, poskytujeme na ně tříletou záruku.
→ Zjistěte více
Dobré pro vás není dost dobré? Pak se rozhodněte pro prémiovou třídu eurokraft pro. Nabízíme Vám jistotu prostřednictvím výrobků s dlouhou životností a poskytujeme na ně velkorysou desetiletou záruku.
→ Zjistěte více
Abychom mohli být všichni náležitě vybaveni také zítra nebo v blízké budoucnosti, děláme maximum i v oblasti udržitelnosti. Přečtěte si nyní další informace a seznamte se s naší iniciativou Enkelfähig a skóre Enkelfähig.


Udržitelnost na základě odpovědnosti: naše iniciativa Enkelfähig

Mnozí mluví o udržitelnosti. My dáváme přednost termínu „odpovědnost“. Ještě raději však zodpovědně jednáme, než abychom o tom pouze mluvili. Znamená to, že vynakládáme velké úsilí na naše udržitelné fungování. Navíc Vám také dáváme možnost vědomě si vybrat udržitelné výrobky. Za tímto účelem, a protože transparentnost je pro nás předpokladem pro uvážlivé rozhodování o nákupu, jsme zavedli skóre Enkelfähig. To Vám na první pohled prozradí, jak si výrobek vede v pěti kategoriích: oběhové hospodářství, ochrana klimatu, biodiverzita, ekonomická efektivita a inovace.

Pokud rovnou upřednostňujete nákup produktů Enkelfähig, navštivte náš obchod Enkelfähig. Zde naleznete výběr našich nejudržitelnějších výrobků na jednom místě.

Dobře vybaveni a informováni díky kaiserkraft

Informační portál

Zdravé sezení, správné balení nebo úspěšný úklid kanceláře – na našem informačním portálu naleznete stále více návodů, kterými Vám předáváme naše znalosti. Prakticky a zaručeně zdarma.
→ K informačnímu portálu