EUROKRAFT. A práce je hotová

Vyřiďte svou práci dříve, než vyřídí ona Vás. S produkty značky EUROKRAFT

Equipped for tomorrow.

Buďte stále dobře vybaveni. Ať se děje cokoliv.
office

Equipped for office.

office

Equipped for office.

transport

Equipped for transport.

Storage

Equipped for storage.

workshop

Equipped for workshop.

SRDEČNĚ VÁS VÍTÁME NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH!

Velmi nás těší, že jste navštívili náš web! Jsme jedním z předních zásilkových B2B obchodů s vybavením pro provoz, sklad a kancelář v Evropě. Naši specialisté velmi rádi splní Vaše přání a individuální požadavky a nabídnou Vám osvědčená řešení a vynikající služby. Naše zboží Vám dodáme včas, spolehlivě a rychle. U nás najdete vše pro Vaši firmu!

Na stránkách KAISER+KRAFT Česká republika naleznete praktické informace o naší firmě a širokém sortimentu s 70.000 výrobky. Pokud budete mít jakékoliv otázky, můžete nás kdykoli kontaktovat.

Co znamená motto "Všechno pro firmu"? Tím myslíme, že v naší nabídce máme širokou škálu kvalitních produktù pro každou firmu a v případě specifických požadavků se pro Vás vždy budeme snažit najít to nejlepší řešení. U nás tak zaručeně najdete právě to, co pro svou firmu potřebujete.

Prozkoumejte náš E-Shop – Máme v nabídce vše od odpadkových košů přes kancelářský nábytek až po evidenci času.

V našem rozsáhlém sortimentu zboží jistě naleznete ten správný výrobek pro Vás. V nabídce máme jak špičkové značky jako vysokotlaké čističe Kärcher, dílenské stoly Rau nebo žebříky Zarges, tak také naše vlastní značky, z nichž se mnohé mohou pochlubit kvalitní výrobou přímo v Německu. EUROKRAFTpro jsou produkty nejvyšší kvality, na které poskytujeme 10-ti letou záruku a garantujeme, že je budete moci ještě dalších 5 let dokoupit. To Vám usnadní Vaše plánování. Výrobky EUROKRAFT můžete mít také v ekologické variantě. EUROKRAFTbasic – to jsou spolehlivé produkty za výhodnou cenu.

Co byste si chtěli objednat?

Potřebujete rudl, vysavač, kancelářskou židli nebo ještě něco dalšího? Pomůžeme Vám třeba i s kompletním vybavením Vašich kancelářských prostor. Vybírat budete moci z různých sérií kancelářského nábytku a k dispozici Vám budou naši zkušení odborníci. Požadované vybavení si vyberte z naší atraktivní nabídky nebo to stávající doplňte například vhodnými skříněmi na pořadače nebo pojízdnými kontejnery. Inovativní výrobky jako psací stůl pro práci vestoje i vsedě Upliner 2.0 s elektrickým přestavováním výšky by přitom neměly chybět v žádné moderní kanceláři. Takovýto psací stůl pro práci vestoje zohledňuje v porovnání s jeho klasickou variantou ergonomické požadavky na zařízení kanceláře. Vysokým nárokům na ergonomii samozřejmě vyhovuje také mnoho z našich kancelářských židlí – například Dauphin, Topstar nebo Prosedia. Aby Vaše kancelářské prostory nepůsobily smutně a šedě, můžete je oživit umělými rostlinami, jež jsou k nerozeznání od pravých.

A to není vše! Nabízíme toho ještě mnohem více:

– kompletní zařízení pro kancelář

– servis pro snadnější montáž

– speciální výrobu

– nestandardní barevná provedení

– nestandardní rozměry u dopravních přístrojů a vozíků

– možnost dodávky a likvidace trezorů

– a mobilní zákaznický servis

Součástí našich služeb je standardně:

– doprava zdarma

– rychlé dodání

– záruka minimálně 3 roky

– právo na vrácení zboží do 30 dnů

Stránky praktického nákupního poradce obsahují dodatečné informace a tipy ohledně výrobků a s nimi spojených zajímavých témat.

Pokud jste našli to, co jste hledali, můžete si zboží objednat ihned online v našem e-shopu. Kdykoli si můžete objednat také z našeho tištěného katalogu. Pokud je produkt již nedodavatelný nebo hledaný produkt nenacházíte, kontaktujte nás. Rádi Vám nabídneme vhodnou alternativu. 

Jak vidíte "Všechno pro firmu" u nás znamená "Všechno pro Vás"! Uvidíte, že budete spokojeni!