800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Vlastnost
Rozsah zdvihu
Nosnost
Typ produktu
Vybavení
Šířka vidlic
Délka vidlic
 

Zvedací stoly

Zvedací stoly se staly neodmyslitelnou součástí výrobních postupů a logistických procesů. Díky své univerzální použitelnosti jsou zvedací stoly perfektním pomocníkem ve skladu nebo dílně s pozitivním ergonomickým vlivem.
Bylo nalezeno 112 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 112 výrobek/-ků/-ky

Zvedací stoly pro zdravou práci

Práce ve skladu nebo v montáži je spojena s neustálým zvedáním a shýbáním. Se zvedacím stolem od společnosti KAISER+KRAFT si vaši zaměstnanci pracovní výšku bez námahy přizpůsobí. Díky tomu jsou chráněna záda. Kromě toho jsou naše zvedací stoly velmi silné a jsou k dostání i v mobilním provedení.

Efektivnější a zdravější práce se zvedacím stolem

Už jste někdy zkoušeli zvednout předmět o hmotnosti 100 kilogramů na stůl? Pro naše zvedací stoly je to snadný úkol. V závislosti na modelu zvednou do výšky až 8000 kilogramů. Výška zvedacích stolů s hydraulickým nebo elektrohydraulickým pohonem je plynule nastavitelná. Vaši zaměstnanci tak mohou při každé činnosti nezávisle na vlastní tělesné výšce zaujmout zdravou a uvolněnou polohu. Kromě toho nemusejí mít strach, že jim předmět spadne na prsty. Zvedací stoly se hodí také pro překlenování výškových rozdílů v rámci dopravních zařízení.

Druhy zvedacích stolů

Zvedací stoly se rozdělují na ploché a kompaktní zvedací stoly. Hlavní rozdíl mezi oběma druhy spočívá v konstrukční výšce. U kompaktních zvedacích stolů je výška větší, protože pod plošinou se nachází hydraulický agregát. Ploché zvedací stoly jsou nižší. V závislosti na provedení je lze nakládat z rampy nebo přímo vidlicovým zdvižným vozíkem. Jako mobilní varianta s koly spojují plošinové zdvižné vozíky výhody zvedacího stolu a běžných zdvižných vozíků. Pokud chcete přepravovat palety, doporučujeme model s vidlicí. Zvedací stoly s plnou plošinou jsou pak ideálním řešením pro přepravu jednotlivých předmětů.

U většiny zvedacích stolů a zdvižných plošinových vozíků se jedná o plošinové vozíky s nůžkovým zdvihem. Velmi dobrých výsledků dosáhnete s výrobky s dvojitými nebo trojitými nůžkami. Sklopné zvedací stoly poskytují cennou pomoc, když vaši zaměstnanci při práci odebírají předměty z vysokých nádob nebo mřížkových boxů.

Obsluha

Zvedání stacionárních nebo mobilních zvedacích stolů je v závislosti na modelu prováděno pomocí nožních pedálů a ruční páky, popřípadě stisknutím tlačítka. Pokud musí být práce rychlá, vyplatí se funkce Quicklift. Zvedací stoly s vřetenem nejsou příliš komfortní, zato jsou však cenově výhodné, mají obzvlášť dlouhou životnost a umožňují nastavení s přesností na milimetr.

Tipy pro výběr vhodného zvedacího stolu

Zvedací stoly dostanete u společnosti KAISER+KRAFT v mnoha různých provedeních. Následující dotazy vám pomohou zkrátit hledání.

  • Jakou hmotnost má zvedací stůl unést?
  • Jaká délka a šířka je ideální?
  • Chcete předměty pouze zvedat nebo také přepravovat?
  • Chcete zvedat palety, jednotlivé předměty nebo obojí?
  • Jaká výška je dostatečná?
  • Využijete možnost naklápění zvedacího stolu do strany? Máte další dotazy ke zvedacím stolům nebo jiným zvedacím přístrojům?

Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Odborní poradci společnosti KAISER+KRAFT jsou samozřejmě kdykoliv připraveni zaznamenat vaše zvláštní požadavky a realizovat je.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků