800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Nosnost
Typ produktu
Vyložení
Spodní hrana výložníku jeřábu
Světlá šířka
Vlastnost
Závěsná výška od - do
Délka ližin
Zobrazit více
 

Jeřáby

Pro zvedání nebo přemisťování těžkých a velkých předmětů ve výšce jsou vždy zapotřebí jeřáby. Nabízíme spolehlivá mobilní a stacionární řešení s různými nosnostmi.
Bylo nalezeno 131 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 131 výrobek/-ků/-ky

Jeřáby pro sklad, výrobu a montáž

Vzpomenete si na staveniště, když slyšíte slovo „jeřáb''? My myslíme na naše praktické otočné, portálové a dílenské jeřáby. Koneckonců tyto jeřáby zajišťují plynulé pracovní postupy v montážních a skladových halách a lze je obsluhovat i bez jeřábnického průkazu.

Charakteristické vlastnosti našich jeřábů

Jedno mají naše jeřáby společné s velkými jeřáby. Jsou odborníky na zvedání a přemisťování těžkých předmětů. Ať se jedná o nástroje, stroje, nebo konstrukční díly, jeřáby od společnosti KAISER+KRAFT přemístí břemena o hmotnosti až 3000 kilogramů, klidně stokrát nebo i víckrát za den.

Jejich malá velikost je především při použití ve vnitřních prostorách výhodou. Nemusíte mít jeřábníka a kromě toho udělají naše jeřáby svou práci i při nedostatku místa. A když je práce hotová, mohou se v mnoha případech jednoduše odstranit.

Nabízené jeřáby

Není jeřáb jako jeřáb, to platí pro staveniště i pro použití v dílně. U společnosti KAISER+KRAFT najdete mobilní a stacionární jeřáby pro téměř každý účel použití:

  • Pojízdné portálové jeřáby z hliníku nebo oceli
  • Sloupové a nástěnné otočné jeřáby
  • Dílenské jeřáby
  • Jeřáby s protizávažím

Jaký jeřáb je ten správný pro jaké použití, to závisí především na tom, co s ním máte v úmyslu.

Tipy pro výběr vhodného jeřábu

Rozhodující je místo a účel použití. Pokud chcete jeřáb trvale používat na pevném místě, nabízí se stacionární řešení. Portálové jeřáby s koly se nechají posunout, popřípadě přetáhnout. Jsou vhodné pro opravy a montážní práce na měnících se místech.

Otočné jeřáby kombinují několik pracovních kroků: zvedání, otáčení a přemisťování. Používají se například pro přemisťování výrobků z jednoho dopravního pásu na druhý. V provedení jako nástěnný otočný jeřáb nezabírají žádné místo na podlaze a mohou se připevnit v libovolné výšce. Pro prostory s omezenou výškou nabízíme nízké sloupové otočné jeřáby s kompaktní konstrukcí.

Jako univerzální výrobky pro každodenní zvedání a přepravu těžkých beden, boxů a jiných předmětů doporučujeme dílenský jeřáb. Pokud chcete najíždět do maximální blízkosti předmětů, vsaďte raději na jeřáb s protizávažím. Pokud je předmět, který chcete přemístit, na paletě, můžete přepravit obojí najednou, aniž byste vedle jeřáb museli použít také stohovač. Vše, co budete potřebovat, je jeřábová vidlice.

Další výrobky pro zvedání a přepravu

Vedle jeřábů v různých provedeních nabízíme v našem e-shopu velký výběr jiných zvedacích přístrojů, od vidlicového zdvižného vozíku přes minilift až po stohovač. S našimi výrobky získáte včetně odborného poradenství. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků