800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
 

Sítě pro zajištění nákladu

Se sítěmi pro zajištění nákladu je vaše zboží během přepravy bezpečně uložené. Ať už potřebujete zajistit velké palety, nebo malé samostatné díly, zde najdete vše, co potřebujete!
Bylo nalezeno 7 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 7 výrobek/-ků/-ky

Se sítí pro zajištění nákladu nic nesklouzne

Čísla hovoří sama za sebe: Pokud by byl každý náklad zajištěn sítí pro zajištění nákladu nebo sítí pro přepravu nákladu, vyvarovala by se globální ekonomika ročně škod v miliardové výši. Začněte u bilance vlastní firmy a snižte míru škod jednoduchým používáním sítě pro zajištění nákladu.

K čemu je síť pro zajištění nákladu potřeba?

V závislosti na velikosti ok a velikosti sítě se síť pro zajištění nákladu hodí prakticky pro veškeré kusové zboží a palety přepravované po silnici, po vodě nebo ve vzduchu. Díky své vysoké flexibilitě a pevnosti v tahu se perfektně přizpůsobí nákladu. Navíc se přepravní sítě používají jako vertikální dělicí stěny, které oddělují náklad od kabiny řidiče nebo od jiných prostor.

Výběr sítě se řídí podle velikosti, hmotnosti a tvaru nákladu a také podle dopravního prostředku. V zemědělských provozech je velmi rozšířená síť pro přívěsy, obecně však nejflexibilnější použití umožňuje přepravní síť.

Dávejte pozor pouze na to, že se stoupající hmotností nákladu a u výrobků s ostrými hranami musí stoupat rovněž odolnost materiálu, a nezapomeňte objednat odpovídající příslušenství pro připevnění.

Jaké normy a předpisy splňuje síť pro zajištění nákladu?

Povinnost zajištění každého nákladu při přepravě nejrůznějšími dopravními prostředky je stanovena v § 22 vyhlášky o silničním provozu. Podle něj musí být dopravní síť, resp. síť pro přepravu nákladu, vždy upevněna tak, aby náklad ani v důsledku úplného zabrzdění nebo jiného náhlého pohybu nemohl „sklouznout, převrhnout se, jezdit sem a tam, spadnout nebo vytvářet vyhnutelný hluk''.

Řidič dopravního prostředku je kromě toho podle § 23 povinen se před zahájením přepravy ujistit, že přepravní síť dokáže tyto úkoly v každém případě splnit. Vázací body pro zajištění nákladu a vhodnost výrobku jsou popsány v normě ISO 27955 a 27956. Kromě toho byste bezpodmínečně měli dodržovat směrnice VDI 2700 a násl.

Další dotazy ohledně našich výrobků pro zajištění nákladu nám můžete položit i osobně, kontaktujte nás.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků