800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Typ produktu
Šířka
Vlastnost
Povrch
 

Protiskluzové rohože pro zajištění nákladu

S nimi bude během přepravy vše bezpečně na svém místě: Protiskluzové rohože po zajištění nákladu zabrání sklouznutí přepravovaného zboží a vše bezpečně přemístí z bodu A do bodu B.
Bylo nalezeno 5 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 5 výrobek/-ků/-ky

Protiskluzová rohož pro nákladní vozidla jako vhodná podložka zabraňující vzniku škod

S nižšími náklady předpisy pro zajištění nákladu nesplníte: Protiskluzová rohož pro nákladní a dodávková vozidla je důležitým detailem pro bezpečné přemístění palet a jiného zboží z bodu A do bodu B. Důležité je pouze to, abyste dodrželi některé pokyny.

Jaké předpisy platí pro použití protiskluzové rohože?

Ve směrnici VDI 2700 jsou uvedeny všechny informace o tom, jaké výhody má vhodná protiskluzová rohož pro zajištění nákladu a jak se používá:

  1. Protiskluzové rohože splňují nejvyšší požadavky na pevnost v tahu (min. 0,6 N/mm²), tažnost (min. 60%) a adhezní tření. Tím jako alternativa odpadají běžné stavební a pryžové rohože.
  2. Nikdy nesmí být k zajištění nákladu použity samostatně, slouží jako doplňující detail. Je bezpodmínečně nutné použít stahovací popruhy a jiné výrobky.
  3. Protiskluzová rohož v rolích nebo v hotovém provedení se nepoužívá pouze na podlaze dopravního prostředku, ale také pod popruhy k zajištění nákladu nebo jako mezivrstva při stohování.

Správnou velikost rohože pro náklad můžete rychle ověřit: Bezpečnostní vrstva musí být vždy viditelná a musí vyčnívat zpod europalety nebo mezi betonovými dílci. Tuto vizuální kontrolu provádějí i úřady – pokud dopadne negativně, hrozí pokuta.

Jaká protiskluzová rohož je vhodná?

Hlavním bodem při rozhodování je kvalita materiálu, kterou je nutné zvolit podle nákladu a hmotnosti nákladu. Rohože z PU jsou univerzální, zatímco komplexnější polymery umožňují vyšší zatížení. Kromě toho je kvalitní protiskluzová rohož v roli odolná proti mnoha látkám, jako jsou kyseliny nebo oleje. Díky tomu se protiskluzová rohož stává také ochrannou vrstvou při menších netěsnostech nebo únicích během přepravy.

Tloušťka protiskluzové rohože navíc určuje, jak těžké smí být zboží, které rohož zajišťuje. Kromě toho by měla být rohož tím silnější a kvalitnější, čím nerovnější je podlaha, na které je zboží přepravováno.

Potřebujete ještě něco navíc? Další výrobky pro rozsáhlé zajištění nákladu dostanete v našem e-shopu.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků