800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva popruhu
Typ produktu
Místo použití
Počet popruhů
 

Zahrazovací prvky s popruhem

Chcete rychle dočasně zahradit určitou oblast nebo usměrnit proud návštěvníků do předem určených tras? Pásová zahrazení jsou ideálním řešením.
Bylo nalezeno 39 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 39 výrobek/-ků/-ky

Pásová zahrazení: dobře usměrnit, lépe informovat

Člověk je vizuálním tvorem – využijte této skutečnosti a nainstalujte pásová zahrazení. Různé barvy a možnosti umístění zajistí usměrnění proudu návštěvníků nebo zabrání lidem vstupovat do nebezpečných oblastí. To vše bez mnoha slov nebo výstražných pokynů.

K čemu se pásová zařízení ve firmě hodí?

Angličané vynalezli správné stání ve frontě, Američani ho přivedli k dokonalosti. Přesně na tomto principu jsou dnes pásová zahrazení využívána jako systém pro usměrnění osob při akcích nebo v oblastech pro zákazníky: sloupky s kazetami s popruhem v decentních barvách zajistí jednoznačné vedení fronty s úsporou místa (na principu smyčky) nebo návštěvníkům zabrání vstupovat do určitých prostor.

Změníte-li barevné provedení z černé nebo šedé na červenobílé nebo žlutočerné, magnetická nebo nasazovací pásová zahrazení budou jednoznačně signalizovat, že se za nimi nachází nebezpečná oblast – taková, do které se nesmí vstoupit nebo ve které je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Signální účinek je v mnoha případech dostatečný, může však být doplněn tabulkami pro bližší popis druhu nebezpečí nebo důvodu výstrahy. Platí to například pro oblasti skladu, ve kterých je uskladněno speciální zboží. Závora s popruhem zajistí, že osoba bude v dané oblasti jednat opatrněji.

Proč a kdy použít pásy k zahrazení?

Pásová zahrazení jsou na rozdíl od mnoha jiných typů zahrazení mobilní a snadno se instalují, takže mohou být velmi rychle umístěna a opět odstraněna například v případě úniku kapalin nebo kolem malých stavenišť.

Jelikož sloupky a kazety s popruhem lze individuálně sestavovat, oblast můžete ohraničit s úsporou místa, aniž by v cestě překážely například mříže nebo zahrazovací sloupky.

Díky navíjecím systémům a odolným materiálům popruhů, kazet a/nebo sloupků mohou být systémy intenzivně využívány, a jsou proto výhodnější než jednorázové pásy pro zahrazení a značení. Vyplatí se to zejména v situacích, kdy je zapotřebí zahrazení často otevírat a opět zavírat.

Jako systémy pro usměrňování osob v decentních barvách kromě toho pásová zahrazení nenarušují vzhled prostoru ani nemají zbytečně „alarmující'' charakter, který by vznikl v případě použití mříží nebo jiných zahrazovacích řešení.

Další individuální řešení pro dokonalé značení různých oblastí naleznete v našem sortimentu. Rádi vám poradíme!

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků