800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Barva
Způsob upevnění
Šířka
Materiál
Délka
Výška
Rozsah dodávky
 

Třepotavé pásy, zahrazovací pásy

Červenobílá. Černožlutá. V těchto typických výstražných barevných kombinacích jsou k dostání třepotavé a zahrazovací pásy. Pomocí nich můžete označit nebezpečné oblasti a zahradit rizikové prostory, a umožnit tak zcela jednoduše a zřetelně bezpečnější práci v provozu a skladu.
Bylo nalezeno 50 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 50 výrobek/-ků/-ky

Nalepovací třepotavé a zahrazovací pásy pro vyšší bezpečnost

Od dočasného označení nebezpečných zón až po rozsáhlý naváděcí systém pro výrobní haly a sklady: třepotavé a zahrazovací pásy Vám usnadní zvýšení bezpečnosti. S jejich pomocí můžete individuálně označit jednotlivé oblasti, bez nákladných instalací a se signálním účinkem, který zaručeně zajistí vyšší pozornost. Ukážeme Vám, jak pomocí nalepení těchto pásů dosáhnete vyšší bezpečnosti.

Kdy použít zahrazovací pás a kdy sloupek?

První otázka na cestě k vyšší

bezpečnosti v provozu

vždy zní: Co mají lidé v určité oblasti dělat a čeho se mají vyvarovat? Chcete určitou oblast trvale uzavřít pro vozidla, popř. osoby nebo oddělit dopravu? Pak jsou správným rozhodnutím dopravní a zahrazovací sloupky a další (masivní) zahrazení.

Chcete označit určité zóny pohybu nebo pracovní zóny, aniž byste zásadním způsobem omezili dopravu? Pak přijdou na řadu naše zahrazovací pásy. Protože nepotřebují žádnou montáž, nezabírají žádné místo a mohou se instalovat individuálně a podle potřeby. To se Vám bude hodit i v případě, že dojde k nepředvídané nehodě a bude nutné nebezpečné místo během několika minut ohradit – napnete třepotavé pásky a je hotovo.

Samolepicí výstražný pás v typickém černožlutém provedení je perfektním doplňkem k prahům pro vozovky nebo kabelovým můstkům. Upozorňují na to, že má řidič snížit rychlost a pomalu přejíždět přes překážku.

Pokud dva ochranné a výstražné prvky nejsou v rozporu, doporučuje se doplnit permanentní instalace flexibilnějšími výstražnými a zahrazovacími pásy.

Kde mohu koupit zahrazovací pás?

KAISER+KRAFT má v sortimentu neustále se rozšiřující nabídku zahrazení a označení. A to z dobrého důvodu. Protože pokud budete tyto výrobky používat smysluplně, nejenže snížíte riziko nehod v provozu, ale také (téměř mimochodem) zajistíte plynulý průběh prací. Proto jsme Vám v této důležité otázce k dispozici a osobně Vám poradíme při výběru optimální kombinace Vašich výstražných a bezpečnostních prvků.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků