800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Barva
Výška
Materiál
Délka
Šířka
Pro směrnou rychlost max.
Zatížitelnost
 

Prahy pro vozovky

Prahy pro vozovky a zpomalovací prahy zvyšují bezpečnost na všech cestách: zabraňují příliš rychlé jízdě v důležitých dopravních uzlech, například na místech nakládky zboží, ve výjezdech nebo na přechodech pro chodce.
Bylo nalezeno 18 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 18 výrobek/-ků/-ky

Prahy pro vozovky a zpomalovací prahy: snížení rychlosti – zvýšení bezpečnosti!Když je hektika největší, vyplatí se nejvíc: prahy pro vozovky od KAISER+KRAFT zajišťují přiměřenou rychlost, ať už na vašich firemních pozemcích, nebo na parkovišti pro zákazníky. Avšak nejen to: spolu s našimi produkty z oblasti zahrazovacích prvků a značení je vám k dispozici rozsáhlý systém pro regulaci kompletního pohybu chodců i vozidel všeho druhu – pro vnitřní i venkovní prostory.
Zpomalovací prahy: bezpečnost pro chodce i vozidlaV časové tísni často šlapeme na plyn. Prahy pro vozovky zaručují na správných místech dodržování krokové rychlosti a zabraňují tak, aby se z vašich firemních pozemků stala závodní dráha – díky signálním barvám a odrazkám fungují i v noci. Nemusíte si přitom dělat žádné starosti kvůli škodám na vašich vozidlech: pryžové směsi odolné proti přejíždění nákladními automobily s protiskluzovým profilem chrání pneumatiky i podvozky. Boční zakončovací prvky a kabelové kanály navíc vytvářejí jemné a bezpečné přechody pro chodce a cyklisty.
Správné prahy pro vozovky pro správnou rychlostPodle požadované doporučené rychlosti jsou naše prahy pro vozovky a zpomalovací prahy k dostání ve variabilních výškách: vysoký práh znamená nízkou rychlost. A výběr máte také z hlediska materiálu. Záleží vám na ochraně životního prostředí? Zpomalovací prahy z recyklovaného kaučuku jsou odolné proti UV záření, oleji a mokru a bez potíží vydrží teploty od –40 do +80 °C.
Prahy pro vozovky v kombinaci s usměrňovacími a zahrazovacími systémy – ještě silnější účinekKAISER+KRAFT nabízí vhodný produkt pro každý aspekt provozní bezpečnosti. Naše prahy pro vozovky lze proto optimálně doplnit usměrňovacími sloupky, zahrazovacími pásy, závorami, ochrannými oblouky nebo dopravními zrcadly, se kterými si udržíte přehled i ve vjezdech, na místech pro nakládku nebo přechodech pro chodce. Váš personál na firemních pozemcích tak bude chráněn a zákazníci, kteří se cítí v bezpečí, se budou rádi vracet. Jednoduše: bezpečnost v provozu se vyplatí. Máte další otázky? Zavolejte nám – rádi vám pomůžeme.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků