800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Barva
Výška
Materiál
Šířka
Délka
Vlastnost
Objem
Vlastnost materiálu
 

Přepravky s viditelným obsahem

Znáte jedno z nejpraktičtějších řešení pro skladování nebo přepravu drobných součástí? Přepravky s viditelným obsahem! Díky maximální přehlednosti, snadné manipulaci a různým barvám získáte kdykoliv dobrý přehled o svých zásobách zboží. Větší pořádek ve Vašem sortimentu drobných součástí je přitom zaručen.
Bylo nalezeno 124 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 124 výrobek/-ků/-ky

S přepravkami s viditelným obsahem máte drobné součásti a nástroje přehledně po ruce

Díky výrazným barvám a zkosené hraně na přední straně vypadají přepravky s viditelným obsahem jako miniaturní verze vyklápěcích přepravníků. To, co u ocelových přepravek usnadňuje vyprazdňování sypkých materiálů, umožňuje u nezničitelných skladových přepravek přehled a pohodlný přístup k nástrojům.

Regálové přepravky od společnosti KAISER+KRAFT tvoří díky svým vlastnostem jeden ze základních pilířů pro strukturu Vašeho skladového zařízení. Jsou k dostání v mnoha různých formátech a objemech, jsou stohovatelné a mohou se rozdělit pomocí dělicích stěn. Spektrum nabízených objemů od 0,8 do 20 litrů umožňuje maximální vytížení Vašich regálů – umožňuje to volitelně extrémní hloubka a variabilní šířka dostupných přepravek.

Pro přehled o obsahu využijte políčka na etikety. Přizpůsobený popis pomůže větší prehlednosti, stejně tak jako dělení podle konkrétní barvy. Přepravky s viditelným obsahem jsou k dostání také v průhledném provedení. Struktura je rovná, a to při maximální odolnosti a životnosti. Přepravky vyrobené z termoplastů jsou odolné vůči teplotám od -50 °C do +80 °C. Mnoho modelů je navíc odolných vůči kyselinám a nepřilnou k nim tuky ani oleje.

Přepravky s viditelným obsahem jsou mobilní a univerzální

Naše přepravky jsou ve velkém rozsahu rovněž dostatečně mobilní pro použití na všem, co se v provozu pohybuje na kolech. Ze sortimentu dopravních přístrojů a vozíků z našeho e-shopu si určitě vyberete. Pokud hledáte zásobníky pro opravdu drobné součásti, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků