Čís.: 752649 49
Plastová paleta statická nosnost 5000 kg
šířka 800 mm, s otvory
šířka 800 mm, s otvory
Čís.: 752649 49
Plastová paleta statická nosnost 5000 kg
šířka 800 mm, s otvory
1.800,- Kč
Cena / ks (bez DPH)
MnožstvíCena/ksUšetříte
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
1.800,- Kč
Cena / ks (bez DPH)
MnožstvíCena/ksUšetříte
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Čís. | Šířka [mm] | Hmotnost [kg] | Zajížděcí výška [mm] | Zajížděcí šířka úzká strana [mm] | Zajížděcí šířka podélná strana [mm] | Cena / ks (bez DPH) | Množství | Součet (bez DPH) | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
752649 49 | 800 | 12 | 100 | 595 | 775 | 1.800,- Kč | 1.800,- Kč | ||
114230 49 | 1 000 | 13,6 | 120 | 710 | 780 | 3.070,- Kč | 3.070,- Kč |
752649 49
752649 49
1.800,- Kč
šířka 800 mm, s otvory
114230 49
114230 49
3.070,- Kč
šířka 1000 mm, s otvory
Popis výrobku
- Vnější aretace 7 mm
- Odolné vůči vlhkosti a plísním
- Pro použití ve skladovém a regálovém systému a v nepotravinářské oblasti
Na vyžádání lze dodat bez vnější hrany.
Technická data
| Materiál | recyklovaný polyetylén |
|---|---|
| Délka | 1200 mm |
| Výška | 150 mm |
| Provedení | s otvory |
| Nosnost statická | 5000 kg |
| Nosnost dynamická | 1000 kg |
| Barva | černá |
| Možnost zajetí | 4-stranně |
| Teplotní odolnost | –40 °C až +70 °C |
| Nosnost ve vysokém regálu | 400 kg |
| Typ produktu | palety z recyklovaného plastu |
| Dodávka | smontováno |
| Šířka | 800 mm |
| Hmotnost | 12 kg |
| Zajížděcí výška | 100 mm |
| Zajížděcí šířka úzká strana | 595 mm |
| Zajížděcí šířka podélná strana | 775 mm |
| Datový list výrobku / PPWR | |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Recyklovatelný produkt
Recyklovatelné výrobky jsou výrobky, které lze po skončení jejich životnosti recyklovat tak, že jsou veškeré jejich součásti recyklovány v určených recyklačních centrech. To znamená, že jednotlivé součásti jsou vyrobeny z materiálů, které lze využít v recyklačním procesu a následně je znovu zpracovat na nové výrobky. Recyklovatelné výrobky pomáhají snižovat dopad odpadu na životní prostředí a šetřit zdroje.
Z recyklovaného materiálu
Tento výrobek je zcela nebo částečně vyroben z recyklovaných materiálů. Výrobky z recyklovaných materiálů jsou předměty nebo materiály vyrobené z opětovně použitých nebo recyklovaných surovin (další informace naleznete v technických údajích). Cílem použití recyklovaných materiálů je šetřit přírodní zdroje a snížit množství odpadu.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 100
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
34,09kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 31,4% |
| LCA – výroba obalů | 2,3% |
| LCA – výroba | 52,8% |
| LCA – doprava | 13,5% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,9/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 3,5 | |
| 30% | 4,8 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 2,5 | |
| 5% | 5,9 |


