800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
  Vytisknout stránku

 

DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma u nás znamená, že nezaplatíte ani o korunu více než je uvedeno v katalogu nebo e-shopu. Cena zahrnuje obal, dopravu a její pojištění.
 

 

Žádná minimální hodnota objednávky

Objednejte si jednoduše to, co potřebujete. Neúčtujeme žádnou přirážku za objednávku malého množství produktů a nemáme ani žádnou minimální hodnotu objednávky.
 

 

Rychlé dodací lhůty

Sotva jste si objednali a Vaše zboží už je u Vás - zpravidla po třech až pěti pracovních dnech. I v tomto případě však platí, že výjimky potvrzují pravidlo. Proto dbejte na přesné označení doby dodání v katalogu a e-shopu. Barevné čtverečky Vám vždy ukáží aktuální dostupnost zvoleného výrobku. Hned tak vidíte, jak rychle je Vámi požadovaný výrobek k dodání a můžete si lépe naplánovat svůj nákup.

 

Barvy a jejich význam:

 

1-3 prac. dny

 

4-5 prac. dnů

 

6-10 prac. dnů

 

11-21 prac. dnů

 

Více než 3 týdny

 

Termínovaná dodávka

Chcete od nás dodat vysoký regál v pátek? To nebude problém! Sérii kancelářského nábytku ve středu? Určitě! A kontejner na materiál pro staveniště v pondělí? Vše zařídíme!

 

Zboží Vám dodáme ve stanoveném termínu přesně podle Vašeho požadavku. Zavolejte nám a domluvte si s námi závazný termín dodání.

 

 

| Zpět na stránku s přehledem

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků