800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Šířka
Výška regálu
Nosnost police
Počet polic
Nosnost pole
Druh regálu
Hloubka
Materiál
Zobrazit více
 

Zásuvné regály

Praktické zásuvné regály umožňují bleskové sestavení, a přitom z hlediska bezpečnosti a stability snadno udrží krok se šroubovanými regály.
Bylo nalezeno 494 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 494 výrobek/-ků/-ky

Zásuvné regály pro práci bez komplikacíVe skladové logistice se věci mění ze dne na den – co včera ještě stačilo, může být zítra úplně jinak. Abyste své skladové potřeby vždy splnili „just in time'' a „just in place'', doporučujeme vám zásuvné regály. Tyto regály vám totiž nabízejí mnoho výhod pro nejmodernější logistické nároky.Výhody zásuvného regáluZásuvné spoje těchto regálových systémů, které lze montovat bez použití nářadí, vám ušetří hodně času a nákladů, což se vyplatí zejména tam, kde se potřeba a struktura skladování často mění.Zásuvné a systémové regály lze bez námahy přemístit, rozšířit, nově utřídit nebo jinak vyrovnat. Díky tomu je jejich použití nepostradatelné zejména v krátkodobých skladech nebo skladech zboží a nástrojů s vysokou kapacitou. Můžete totiž také rychle realizovat různá doplnění jako přepravky nebo zásuvky.Pořizovací cena zásuvných regálů je o něco vyšší než u šroubovaných regálů, protože výroba spojů je komplikovanější. Tato vyšší cena se však v dílně a průmyslu rychle vrátí, zejména proto, že klesá objem pracovní doby a výpadků v případě změny organizace a rozšíření. Díky této flexibilitě jsou zásuvné regály optimální i pro použití v kanceláři.V otázkách stability, kvality a nosnosti jsou obě varianty spojení srovnatelné. Zásuvný spoj představuje moderní vývojový stupeň šroubů. Proto lze zásuvné regály v příslušném provedení používat také jako regály pro velká zatížení.Jak vybrat vhodné zásuvné regályTéma břemen je jedním z nejdůležitějších faktorů výběru, který pokrývá nejen stabilitu a účel použití, ale také bezpečnost regálů. Počítejte v zásadě s vaší aktuální potřebou nosnosti, ale myslete velkoryse do budoucnosti. Tím si ušetříte nákladné pořizování nového vybavení nebo brzké rozšiřování stávajícího vybavení.Kromě toho si při objednání nezapomeňte rovnou vyžádat také označovací prvky a nálepky pro regál – jednak kvůli pořádku, jednak kvůli bezpečnosti. V případě dotazů ohledně optimálního vybavení vašeho skladu regály a spol. nás kontaktujte osobně.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků