800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Výška
Šířka
Materiál
Hloubka
Konstrukce
 

Pojízdné regály

Stejně jako přichází hora k Mohamedovi, přemisťuje se sklad na pracoviště. S našimi pojízdnými regály to tak skutečně je. Můžete v nich uskladnit vše, co potřebujete pro mobilní pracovní použití – drobné součásti i větší zboží.
Bylo nalezeno 27 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 27 výrobek/-ků/-ky

Pojízdné regály pro větší flexibilitu, prostor a pořádekKdyž pomyslíte na Váš sklad nebo Vaši dílnu, potěšila by Vás větší skladovací kapacita? Pak se podrobněji podívejte na naše pojízdné regály. Do pojízdných regálů s přepravkami s viditelným obsahem lze uložit vše, co potřebujete pro práci. Především v nich lze optimálně a ve velkém množství skladovat drobné součásti. Díky tomu získá Váš systém větší řád a vytvoří vyšší flexibilitu při využívání prostoru. Máte tak vše ihned po ruce a také přesně víte, kam to patří. Kromě toho se pojízdné regály snadno ovládají a jsou bezúdržbové. To jsou hlavní důvody, které hovoří pro mobilní regály na drobné součásti.Použití pojízdných regálůPojízdné regály s přepravkami s viditelným obsahem se obzvlášť hodí pro montáž a skladování, přípravu zboží nebo jako nabídkové vozíky v oblasti prodeje. Řemeslníci, pracovníci skladů a zákazníci najdou díky přehlednému rozdělení rychle materiály, které potřebují.Co je nutné mít na paměti při výběru pojízdných regálůV závislosti na tom, co chcete skladovat, se můžete rozhodnout pro pojízdné regály z hliníku, polypropylenu nebo oceli. Hliníkové pojízdné regály jsou například obzvlášť odolné proti úderům a nerezaví. Podle účelu použití by se měly vybírat i přepravky s viditelným obsahem. Při použití v oblastech s nebezpečnými látkami, jako jsou olej nebo kyseliny, je většinou vhodný například polyetylen. Pokud si nejste jisti, jestli je pojízdný regál vhodným řešením pro pracovní prostředí ve Vašem provozu, kontaktujte nás.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků