800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
 

Zámky, klíče, atd.

Zamykání, uzavírání, uzamknutí, zavření, zajištění, zablokování, uschování, ochrana, zabezpečení, uzavření pod zámek: tolik slov pro jedno a to samé. A stejně tolik zámků a klíčů naleznete v našem sortimentu.
Bylo nalezeno 79 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 79 výrobek/-ků/-ky
Zámky, klíče atd.
Zde naleznete všechny druhy zámků a klíčů. Kdo hledá jednoduchý bezpečnostní zámek pro skříňky nebo kontejnery, u nás jej jistě nalezne. V e-shopu objevíte také speciální zámky všeho druhu. Představujeme Vám zámky včetně příslušných klíčů pro skladové nádoby, skříňové systémy a každou další firemní souvislost, ve které se jedná o bezpečné uložení a uzavření. Zámek otevíraný kombinací čísel dokáže spolehlivě zabránit nežádoucímu přístupu kolemjdoucích osob. Elektronické zámky jsou vhodné pro přihrádky na cennosti. Tyto zámky se obsluhují bez klíče zadáním určité kombinace čísel. Kódy lze současně zadat pro více uživatelů, takže zamykací systém lze využít i pro řízení přístupu osob do jednotlivých oblastí. Elektronické zámky mohou být využity i pro zásuvku na psacím stole a jiné přihrádky. Dané předpoklady pro montáž naleznete v příslušných popisech produktů.

Funkční zamykací systémy
V našem rozsáhlém online příslušenství naleznete také vhodné náhradní zámky pro případ ztráty klíče nebo nutnosti výměny zámků z jiného důvodu. Dvojité bezpečností zámky, trojhranné klíče nebo zámky s profilovou cylindrickou vložkou: v našem rozsáhlém sortimentu není těžké nalézt správný zamykací systém. Ke kompletnímu příslušenství samozřejmě patří také přívěsky na klíče s etiketami a západkové uzávěry pro otočné dveře. Pomocí těchto kvalitních bezpečnostních produktů tak lze vybavit celé zařízení firmy od velkého zamykacího systému budovy až po dobře schovaný bezpečnostní trezor. KAISER+KRAFT nabízí rovněž zámky na mince, například pro šatní skříně. Bez ohledu na to, v jakém počtu jsou zámky, klíče a vhodné příslušenství zapotřebí: KAISER+KRAFT rychle dodá vše, co si přejete. Objednejte si své nové vybavení nebo potřebné náhradní zámky u KAISER+KRAFT za atraktivní cenu.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků