Příslušenství zásuvek

Když něco ukládáte do zásuvek, měli byste mít systém: s naším příslušenstvím pro zásuvky získáte v obsahu zásuvek rychle pořádek a organizaci. Svůj nábytek v dílně, skladu nebo kanceláři tak můžete smysluplně vybavit nebo doplnit.

V kategorii Příslušenství zásuvek Vám nabízíme výrobky následujících značek: LISTA, ANKE, EUROKRAFTpro, RAU, C+P, Safescan, BISLEY, EUROKRAFTbasic, ZARGES, QUIPO.

Značka
Typ produktu
Rozsah dodávky
Relevance
Počet výrobků: 224

Příslušenství pro zásuvkyPříslušenství pro zásuvky se většinou používá k organizaci obsahu zásuvek. Standardním vybavením každé firmy jsou skříně a zásuvky, které umožňují tříděné a prostorově úsporné uskladnění materiálu, nářadí a pořadačů. Velmi praktickým příslušenstvím pro zásuvkové skříně jsou zásuvkové vložky, které zajišťují systematický pořádek v rámci zásuvek. Strukturované rozčlenění zásuvek přináší lepší přehled a šetří mnoho času, protože prohledávání zpřeházeného materiálu již nebude zapotřebí.V našem příslušenství pro zásuvky naleznete vhodná řešení pro Vaši firmu. Kromě zásuvkových vložek existuje mnoho variant plastových boxů na drobné součásti, které se mohou velmi lišit podle rozměrů jednotlivých přihrádek. Mnoho sad lze individuálně sestavit a nabízejí tak vhodnou velikost pro různý obsah. Příslušenství pro zásuvky má velkou výhodu v tom, že různé vložky jsou optimálně přizpůsobeny běžným výškám a šířkám zásuvek a umožňují tak využití celého prostoru zásuvky.Individuální příslušenství pro Vaše zásuvkyNáš e-shop má v sortimentu velký výběr příslušenství pro zásuvky. Plastové boxy na drobné součásti, systémové nádoby, žlábkové vložky a soupravy pro rozčlenění zásuvek z různých materiálů, s variabilními vložkami a pro různé výšky zásuvek nabízejí téměř nevyčerpatelný výběr.Tato individuální vybavení jsou ideální zejména pro laboratoř, dílnu a expedici. Nejčastějšími materiály jsou různé plasty nenáročné na údržbu. Některé jsou extrémně robustní a úderuvzdorné. Velmi stabilním řešením jsou rovněž pozinkované dělicí stěny, které lze použít k rozčlenění. Vložky na pomůcky s 9 přihrádkami pro tužky, zvýrazňovače, kancelářské svorky a podobný drobný materiál jsou optimálním doplněním pro zásuvkové skříně při každodenní kancelářské práci.