800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Výška
Vybavení
Šířka
Hloubka
Vlastnost
Materiál korpusu
Větrání
Max. velikost monitoru (TFT)
Zobrazit více
 

Počítačové skříně, počítačové vozíky

Vejde se do nich tiskárna, klávesnice a jiný hardware, šetří místo a někdy jsou dokonce pojízdné: naše praktické PC skříně, počítačové skříně, informační terminály a pracovní stanice pro dílnu, provoz a sklad. A ještě něco… V sortimentu máme mimo jiné také skříně na notebooky. Vyhledejte si nyní svou novou PC skříň!
Bylo nalezeno 71 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 71 výrobek/-ků/-ky

Počítačové skříně a počítačové vozíky pro Vaše IT pracoviště

Rychlé porovnání dat, důležitá změna v expedičním příkazu: ve výrobě nebo ve skladu se již nic neobejde bez použití počítače. Speciální výzvy těchto pracovních prostředí ale také kladou velké nároky na organizaci pracoviště. S počítačovými skříněmi a počítačovými vozíky budete mít svá IT řešení po ruce.

Kde a proč ve firmě používat počítačové skříně

Terminálové stoly, počítačové vozíky a počítačové skříně se používají všude tam, kde potřebujete podporu IT, ale ve středu zájmu jsou jiné úlohy. To platí především pro výrobní a skladové haly a na montážních pracovištích v oblasti dílny a průmyslu.

Kanceláře v kompaktním skříňovém formátu pojmou všechny přístroje pro evidenci a výstup dat, ale přitom nezabírají téměř žádné místo. Současně se v mnoha případech nechají rychle přemístit na nábytkových kolech. Jejich největší výhodou je, že jsou vyrobeny z robustního ocelového plechu a podobně zatížitelných materiálů, které chrání techniku před všemi nebezpečími vyplývajícími z daných pracovních prostředí.

Jsou mobilní počítačové vozíky lepší volbou než pracoviště s psacími stoly?

Pracoviště s psacím stolem se ve výrobě nebo ve skladu nachází maximálně v kanceláři předáka. Protože na jednotlivých pracovištích by stůl a spol. vůbec nebyly vhodné – koneckonců potřebujete prostor pro jiné pracovní kroky.

Kromě toho nabízejí počítačové vozíky optimální pracovní výšku pro rychlé zpracování dat vestoje. Zaměstnanci tak mohou přecházet od svého hlavního úkolu k evidenci dat, aniž by museli absolvovat dlouhou cestu do kanceláře nebo se shýbali.

Kromě toho platí, že počítače na psacím stole nejsou oproti robustním a uzamykatelným počítačovým skříním vůbec chráněny před možným poškozením v důsledku pracovního prostředí ve skladu nebo ve výrobě.

Důvody častějšího používání počítačových skříní než mobilních koncových zařízení, např. tabletů

Mnoho pracovních kroků – zejména ve skladovém hospodářství – je dnes doprovázeno tablety, chytrými telefony nebo ručními přístroji. Tyto pomocníci jsou perfektní například při skenování kódů zboží nebo porovnávání objednávek.

Tyto počítačové systémy však mají omezený výkon a musejí být neustále propojeny s hlavní sítí. Kromě toho se s mini obrazovkou a virtuální klávesnicí hodí pouze pro určité pracovní kroky. Delší zprávy nebo důležité grafy se lépe zpracovávají na terminálu nebo počítačovém vozíku.

Naše mobilní alternativy k psacím strojům jsou oblíbené i v kanceláři nebo správní oblasti – tedy tam, kde zaměstnanci potřebují rychlý přístup k počítači. Nebo když chcete zlepšit ergonomii na pracovištích pro práci vestoje. V případě dotazů ohledně všech těchto výrobků nás kontaktujte.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků