Čís.: 492246 49
Značky pro únikové cesty doprava, pouze v kombinaci se směrovou šipkou, bal.j. 10 ks
fólie, 150 x 150 mm
Materiál
Motiv
Délka [mm]
Čís.: 492246 49
Značky pro únikové cesty doprava, pouze v kombinaci se směrovou šipkou, bal.j. 10 ks
fólie, 150 x 150 mm

fólie, 150 x 150 mm
Materiál
Motiv
Délka [mm]
v balení po 10 kusech pouze
1.050,- Kč
Cena / bal.j. (bez DPH)
105,- Kč
/ ks
Součet (bez DPH)
1.050,- Kč
Obdržíte 10 ks
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
v balení po 10 kusech pouze
1.050,- Kč
Cena / bal.j. (bez DPH)
v balení po 10 kusech pouze
1.050,- Kč
Cena / bal.j. (bez DPH)
105,- Kč
/ ks
Součet (bez DPH)
1.050,- Kč
Obdržíte 10 ks
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Okamžitá orientace v nouzi díky fotoluminiscenčnímu označení
- Vyznačuje únikové cesty a nouzové východy
- Odolnost vůči UV záření – hodí se pro použití uvnitř i venku
- Fotoluminiscenční varianty pro dobrou viditelnost při výpadku osvětlení
- Různé směrové údaje pro flexibilní plánování únikových cest
- Výběr z hliníku, plastu a samolepicí fólie
- Různé formáty a provedení podle ASR A1.3 a ISO 7010
Značení únikových cest – jasná orientace v nouzových situacích
Značení únikových cest podporuje rychlou a bezpečnou orientaci v budovách, provozech a veřejných zařízeních. Zelené únikové značky upozorňují na únikové cesty a nouzové východy a pomáhají rychle rozpoznat správnou cestu i v nepřehledných situacích. Podle provedení jsou k dispozici různé směrové údaje, například vpravo, nahoru, dolů nebo šikmo nahoru, popřípadě dolů.
Únikové značky mají fotoluminiscenční provedení. Díky tomu zůstávají pokyny viditelné i po výpadku osvětlení. S jasem 55 mcd leží fotoluminiscenční varianty výrazně nad minimálními hodnotami normy DIN 67510. To podporuje orientaci na chodbách, schodištích, ve skladových halách, výrobních prostorách a na dopravních trasách s omezenými světelnými podmínkami.
Tato řada je k dispozici v různých materiálech. Podle varianty je na výběr hliník, plast nebo samolepicí fólie. Značení únikových cest tak lze vybrat přesně podle místa montáže a daného podkladu. Navíc jsou k dispozici různé formáty. Vedle často používané velikosti 300 x 150 mm jsou v nabídce i větší provedení, například 400 x 200 mm.
Únikové značky odpovídají požadavkům podle ASR A1.3 a ISO 7010. Některé směrové údaje je nutné používat výhradně ve spojení s dodatečnou směrovou šipkou nebo další únikovou značkou. Značení je vhodné pro podniky, sklady, dílny, školy, úřady a veřejné budovy. Je ideální pro všechny prostory, ve kterých mají být únikové cesty označeny trvale, dobře viditelně a v souladu s normami.
Značení únikových cest podporuje rychlou a bezpečnou orientaci v budovách, provozech a veřejných zařízeních. Zelené únikové značky upozorňují na únikové cesty a nouzové východy a pomáhají rychle rozpoznat správnou cestu i v nepřehledných situacích. Podle provedení jsou k dispozici různé směrové údaje, například vpravo, nahoru, dolů nebo šikmo nahoru, popřípadě dolů.
Únikové značky mají fotoluminiscenční provedení. Díky tomu zůstávají pokyny viditelné i po výpadku osvětlení. S jasem 55 mcd leží fotoluminiscenční varianty výrazně nad minimálními hodnotami normy DIN 67510. To podporuje orientaci na chodbách, schodištích, ve skladových halách, výrobních prostorách a na dopravních trasách s omezenými světelnými podmínkami.
Tato řada je k dispozici v různých materiálech. Podle varianty je na výběr hliník, plast nebo samolepicí fólie. Značení únikových cest tak lze vybrat přesně podle místa montáže a daného podkladu. Navíc jsou k dispozici různé formáty. Vedle často používané velikosti 300 x 150 mm jsou v nabídce i větší provedení, například 400 x 200 mm.
Únikové značky odpovídají požadavkům podle ASR A1.3 a ISO 7010. Některé směrové údaje je nutné používat výhradně ve spojení s dodatečnou směrovou šipkou nebo další únikovou značkou. Značení je vhodné pro podniky, sklady, dílny, školy, úřady a veřejné budovy. Je ideální pro všechny prostory, ve kterých mají být únikové cesty označeny trvale, dobře viditelně a v souladu s normami.
Technická data
| Druh štítků | standardní |
|---|---|
| Norma | ASR A1.3 / ISO 7010 |
| Barva | zelená |
| Typ produktu | únikové značky |
| Dodávka | smontováno |
| Materiál | fólie |
| Motiv | únikové cesty, vpravo, pouze v kombinaci se směrovou šipkou |
| Délka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Vlastnost | dlouhodobě svítící samolepicí |
| Hmotnost | 0.071 kg |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Výrobek s potenciálem vývoje
Tento výrobek zatím ještě dostatečně nesplňuje naše kritéria udržitelnosti. To neznamená, že nemá žádné udržitelné vlastnosti – celkové skóre je však nižší než 3 body. Z tohoto důvodu není (zatím) označen jako obzvlášť udržitelný. Naše hodnocení udržitelnosti je založeno na transparentních, jasně definovaných ekologických, sociálních a ekonomických kritériích. Cílem je vyzdvihnout potenciál rozvoje a vytvořit větší transparentnost.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek zatím ještě dostatečně nesplňuje naše kritéria udržitelnosti. To neznamená, že nemá žádné udržitelné vlastnosti – celkové skóre je však nižší než 3 body. Z tohoto důvodu není (zatím) označen jako obzvlášť udržitelný. Naše hodnocení udržitelnosti je založeno na transparentních, jasně definovaných ekologických, sociálních a ekonomických kritériích. Cílem je vyzdvihnout potenciál rozvoje a vytvořit větší transparentnost.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 0
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
0,37kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 64,7% |
| LCA – výroba obalů | 1,6% |
| LCA – výroba | 26,5% |
| LCA – doprava | 7,2% |