800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva popelníku
Výška
Vlastnost
Materiál popelníku
Objem popelníku
Materiál
Vybavení
 

Popelníky

Popelníky jsou prevencí nepořádku a zápachu z cigaretových nedopalků a měly by být instalovány zejména před vstupy do veřejných budov a restauračních zařízení. U popelníků je důležitá i bezpečnostní funkce a design. Z široké nabídky interiérových i venkovních popelníků značek Rubbermaid, JUSTRITE a Hailo si vybere opravdu každý.

Bylo nalezeno 80 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 80 výrobek/-ků/-ky

Popelníky a bezpečnost

Popelníky musí splňovat základní bezpečnostní požadavky a kromě toho často plní i dekorativní funkci. Zejména ve firmách a veřejných institucích by měly být zohledněny oba tyto aspekty a upřednostněny bezpečnostní popelníky s atraktivním designem. Popelníky jsou k dispozici v nástěnném i stacionárním provedení. Doporučit lze přitom nádoby z ocelového plechu, hliníku nebo ušlechtilé oceli, stejně jako popelníky vyráběny ze speciálního nehořlavého polyetylénu.

Pokud je kladen zásadní důraz na funkci popelníku, u KAISER+KRAFT také naleznete vhodné řešení. Můžete se rozhodnout mezi kombinacemi popelníku a odpadkového koše se stříškou a bezpečnostním nástěnným popelníkem s výklopným vyprázdňováním.

Nástěnné a kombinované popelníky

K upevnění na zeď lze rovněž použít popelníky s různým objemem. Větší nádoby na odpad mohou být komfortně naplněny pískem. Pro venkovní použití jsou určeny

speciální varianty popelníků

s ochrannou stříškou proti dešti, aby nedošlo k vyplavení dešťovou vodou.

Pro použití v interiérech je v nabídce rozmanitý výběr elegantních popelníků. Popelníky s funkcí zhášení plamenů pro vyšší nároky na bezpečnost chrání zaměstnance i prostory. Pohodlné výklopné vyprazdňování pomáhá při pravidelném odstraňování popela. Jako praktické a zároveň prostorově úsporné řešení mohou dobře posloužit kombinované popelníky. Se samostatným odpadkovým košem jsou tyto produkty vhodné pro vhazování horkého cigaretového popela i normálního odpadu.

Dalšími variantami jsou sloupkové popelníky, které lze použít i jako volně stojící v prostoru.

KAISER+KRAFT má k daným popelníkům a nádobám na odpad připraveno i praktické příslušenství. Díky přídavné stříšce lze jednotlivé nádoby opatřit dodatečnou ochranou proti dešti. Křemenný písek umožňuje průběžnou výměnu náplně.

U KAISER+KRAFT naleznete rovněž vhodné vnitřní odpadkové koše a pytle na odpad. Požadované vybavení pro prostory pro kuřáky můžete jednoduše objednat online. Dopravu máte zdarma.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků