Značka
Výška [mm]
16
16
2110
2110
-
Šířka [mm]
50
50
6100
6100
-

Záchytné vany

Vše zachyceno! Ať ve speciálním provedení pro palety nebo pro skladování sudů, pojízdné nebo stohovatelné, s plochou vanou nebo univerzální vanou pro malé nádoby: Kdykoli mohou nebezpečné látky ohrozit člověka nebo životní prostředí, nabízejí naše záchytné vany bezpečné a praktické řešení. V tomto smyslu: Vyhledejte si nyní vhodný model!

V kategorii Záchytné vany Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, CEMO, EUROKRAFTbasic, asecos, QUIPO, Justrite, PRESSOL, hofe.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 246
Změnit náhled:

Když je třeba zachytit nebezpečné látky: záchytné vanyPři výměně oleje jste to již určitě někdy zažili: mechanik povolí šroub a do záchytné vany pod motorem vyteče černý odpad.S kapalinami nebezpečnými pro životní prostředí, pro jejichž zachycování nebo likvidaci musí být používány zvláštní nádoby ze speciálních materiálů, se setkáváme nejen při opravách strojů. Záchytné vany nejrůznějších typů jsou zapotřebí ve všech oblastech průmyslu, ve strojírenství, stavebnictví a všude tam, kde dochází k manipulaci s pohonnými hmotami, chladivy, mazivy, oleji, laky, louhy nebo kyselinami. V nabídce KAISER+KRAFT naleznete záchytné vany odpovídající daným potřebám a splňující zákonné požadavky.Pojízdné, do polic, pro malé nádoby – záchytné vany pro každou potřebuKapaliny ohrožující vodu nebo hořlavé kapaliny vždy vyžadují vhodné nádoby odpovídající zákonným předpisům. Z tohoto důvodu Vám nabízíme podlahové vany ve všech možných velikostech a tloušťkách. Pamatujeme rovněž na vhodný materiál pro danou kapalinu. Od ocelového plechu přes polyetylén po PVC, navíc buď s koly, patkami nebo jako regál pro sudy a malé nádoby – manipulujete-li s problémovými kapalinami, stačí je zachytit, aby mohly být odborně zlikvidovány nebo pro likvidaci uskladněny. Výhody jsou zřejmé: zodpovědné zacházení s nebezpečnými látkami je vyžadováno nejen zákonodárci, ochrana vod je pro firmy jednoduše samozřejmostí.Manipulace s nebezpečnými látkami – všechno pro firmuNebyli bychom KAISER+KRAFT, kdybychom v každé oblasti nedodržovali naše motto: Všechno pro firmu. Proto máme zejména v oblasti manipulace s nebezpečnými látkami velmi ucelenou nabídku. Začíná nádobami všech typů jako jsou sudy, bečky nebo nádrže, pokračuje přes skříně na chemikálie a sahá až po stohovače a další zvedací přístroje, pomocí kterých budete moci delikátní zboží uložit ve správné úrovni. Jednoduše nás kontaktujte, protože také zde platí: servis je naší silnou stránkou!