Čistota a pořádek v 6 krocích

Snazší organizace psacího stolu

2020/08/31

Stále rostoucí hromada spisů, bezpočet lístků s poznámkami, fotografie z poslední dovolené a neumyté šálky od kávy – tak to vypadá na mnoha pracovních stolech. Přestože existují studie, které tvrdí, že neuklizené pracoviště probouzí kreativitu, hovoří některé argumenty pro dobře organizovanou variantu.

Fraunhoferův institut zjistil, že až třetina pracovní doby v kancelářích se promarní zbytečnými činnostmi. K této neefektivitě výrazně přispívají neorganizované pracovní stoly, na kterých musí zaměstnanci neustále hledat správný dokument. Lze tomu snadno zabránit – ukážeme Vám, jak na to.

Proč je organizace pracovního stolu tak důležitá?

Na první pohled se zdá být kontraproduktivní trávit čas organizováním pracovního stolu. Koneckonců byste místo toho udělali víc práce. Dobře organizovaný psací stůl se Vám ovšem bude v mnoha ohledech hodit:

  • Pracujete rychleji, když máte všechny pracovní materiály ihned po ruce.
  • Jste produktivnější a dokážete se lépe soustředit, když Vaši práci nepřerušuje neustálé hledání.
  • Můžete se volněji pohybovat, když je na stole více místa.
  • Děláte profesionální dojem na zákazníky a kolegy, když je Váš psací stůl uklizený.
  • Bráníte šíření bakterií a virů, když je Váš pracovní stůl pravidelně uklízen.

Šest kroků pro perfektně organizovaný psací stůl

Mnozí zaměstnanci by rádi měli uklizený psací stůl, ale nevědí, kde mají začít. Pomůžeme Vám tuto překážku překonat. V šesti krocích budete mít svůj psací stůl zorganizovaný tak, že tam pořádek zůstane dlouhodobě.

Jak nejlépe vyčistit elektronické přístroje na psacím stole?

Kde se v kanceláři hromadí většina bakterií a virů? Po šálku na kávu ze včerejška je největším ohniskem zárodků telefon. Jak tuto a další kancelářské pomůcky správně vyčistíte, to Vám prozradíme zde.

Doufáme, že Vám tipy v tomto příspěvku pomohou vytvořit příjemné a čisté pracoviště. Rádi Vám poradíme s vhodným vybavením kanceláře i výrobky pro úklid a sanitárními potřebami.

Snazší organizace psacího stolu mg$

Další dotazy?

Zavolejte nám na bezplatnou linku nebo nám napište e-mail.