Udržitelnost

3 důvody, proč se opravy vyplatí

2021/11/02

Co je porouchané, musí pryč? Raději ještě chvíli počkejte. V mnoha případech lze stroje, přepravní prostředky a prostředky pozemní dopravy opravit a tyto opravy se často vyplatí. Z krátkodobého i dlouhodobého hlediska.

Zde se zaměříme na to,

  • jaké výhody opravy mají,
  • jak zjistíte, zda se oprava vyplatí, nebo zda bude přece jen lepší koupit nový výrobek
  • a jak můžete předcházet závadám.

Opravy mají tyto výhody

3 důvody, proč se opravy vyplatí wt$

Udržitelnost

Dokud nedojde k velkolepému vynálezu, který vše změní, platí: Výroba jakékoli věci stojí energii, především pokud jde o velké a složité stroje. Když místo toho malé díly vyměníte, ušetříte energii a také materiál a vyšlete pozitivní signál směrem k udržitelnosti. To jsou v době nedostatku surovin a klimatické krize důležité argumenty, které můžete s klidným svědomím používat v komunikaci s vnějším okolím. Koneckonců i spotřebitelé stále více dbají na udržitelnost.

Důležité:
I když je nový stroj energeticky mnohem účinnější než jeho předchůdce, vrátí se náklady na energii potřebnou na novou výrobu často až za mnoho let.

3 důvody, proč se opravy vyplatí wt$

Úspora peněz

V mnoha případech stojí pořízení nových velmi kvalitních zařízení nebo vybavení provozu dvojnásobek toho, co oprava. V tomto případě ušetříte mnoho peněz, pokud se rozhodnete pro opravu.
Ale pozor: Ověřte si, zda se oprava vyplatí z dlouhodobého hlediska.

3 důvody, proč se opravy vyplatí wt$

Efektivita

Podle toho, jak rychle oprava proběhne, ušetříte drahocenný čas v porovnání s čekáním

na nové zařízení. Čas, kdy nemůžete pracovat tak, jak chcete. Zde je samozřejmě důležité, kdo opravy provádí a jak rychle obdržíte správné náhradní díly. S kompetentním servisním partnerem po svém boku můžete být naprosto klidní.

Uvědomte si prosím také toto: Pokud výrobek daného typu již není dostupný, znamená pořízení nového další reorganizaci a s tím za určitých okolností další dobu zaučení. I to může rozhodujícím způsobem zpomalit pracovní procesy.

Opravit: ano, nebo ne? Jak to zjistíte

Oprava není vždy optimálním řešením. Jsou i situace, kdy je lepší výrobek vyměnit.

Následující otázky Vám pomohou učinit správné rozhodnutí:

Předcházení závadám

Pravděpodobně byste se nejraději vyhnuli jak drahému nákupu nového zařízení, tak také nákladným opravám. Ani jednomu se zcela vyhnout nelze. Ale můžete poruchám předcházet a prodloužit tak životnost výrobků.

Nejlépe uděláte, když začnete hned při nákupu a budete se řídit heslem „Kdo nakupuje levně, nakupuje dvakrát“. Investovat do kvality a trvanlivosti se vyplatí zejména u výrobků, které jsou pravidelně vystavovány vysokému zatížení. K tomu přidejte pečlivé zacházení a pravidelnou údržbu a užívejte si nejlepších vyhlídek na to, že váš nový vozík poběží a poběží a poběží.

Náhradní díly a opravy u společnosti KAISER+KRAFT

U společnosti KAISER+KRAFT opravujeme výrobky, které jste si u nás zakoupili. Používáme k tomu výhradně originální náhradní díly, aby Váš originální výrobek zůstal i nadále originálem. Krátké doby dodání a montáže brání drahým prostojům. Také Vám zcela upřímně řekneme, pokud se již oprava nevyplatí. Díky transparentnímu návrhu nákladů a podrobnému popisu příčiny poruchy budete mít přehled o všech nákladech. Pro dobrý pocit po všech stránkách. Obraťte se na nás!

3 důvody, proč se opravy vyplatí mg$

Kontaktujte nás!

V případě dalších dotazů jsme Vám bezplatně k dispozici.