Zpět
Poradce

Psací stůl s elektrickým přestavováním výšky Upliner 2.0

Upliner – Psací Stůl

Kdo jednou pracoval u výškově nastavitelném psacím stolu UPLINER , nechce už pracovat jinak. Zejména modely UPLINER jsou zárukou dynamiky stání a sezení v její nejmodernější podobě: Psací stůl se Vám nejen přesně přizpůsobí co do výšky, ale také Vám umožní pracovat vsedě i vestoje a tyto polohy libovolně střídat. Již po krátkém čase nastane „UPLINER efekt“: Cítíte se odpočatě, zdravěji a máte více energie. Dlouhodobě se zvýší také Vaše výkonnost. Nadčasově elegantní psací stůl ale také dokazuje: Ergonomie neznamená upustit od designu. Zjistěte, jaké výhody Vám stůl UPLINER může přinést.

Nový standard pro zdravé pracovní prostředí

Proč ergonomický pracovní stůl? Možnost střídat několikrát denně činnosti prováděné vsedě a vestoje chrání citelně páteř, svalstvo a klouby. Psací stůl UPLINER může pomoci zmírnit akutní obtíže a předcházet charakteristickým „kancelářským bolestem“, jako jsou bolesti zad a onemocnění kardiovaskulárního systému. Pravidelný pohyb během práce zlepšuje držení, stimuluje krevní oběh a zvyšuje spotřebu kalorií. A ten, kdo nemá bolesti a je vyrovnaný, se dokáže lépe soustředit. Psací stůl pro práci vsedě a vestoje přináší výhody jak zaměstnancům, tak firmě, protože zdraví zaměstnanci jsou spokojenější a výkonnější.

Funkčnost se snoubí se stylem

Váš psací stůl je Vaším každodenním průvodcem. Bezvadná funkčnost je nutností, elegantní design je příjemným zpestřením. Psací stůl UPLINER s kvalitním zpracováním a elegantním nadčasovým vzhledem spojuje obojí. Ale jak UPLINER funguje – a jaká provedení jsou k dispozici?

Všechna provedení mají společný princip fungování: Výšku desky stolu lze rychle a plynule přizpůsobit poloze, kterou upřednostňujete pro práci vsedě nebo vestoje – v závislosti na modelu ručně pomocí kliky nebo elektricky prostřednictvím integrovaných motorů.

Kromě toho jsou u všech psacích stolů UPLINER standardem robustní materiály a stabilní konstrukce. Rám a podstavec jsou z oceli a mohou tak garantovat nosnost až 150 kg. Rychlost zdvihu u modelů s elektrickým pohonem se pohybuje v rozmezí 29 mm/s až 40 mm/s. Jemný rozběh a zastavení motoru zaručuje plynulé seřizování výšky a chrání před rychlým opotřebením.


Tvar – obdélníkový, kulatý nebo jako úhlový psací stůl – i velikost a barvu si můžete zvolit tak, aby se hodily k Vaší kanceláři. Pracovní desky jsou k dispozici v barvě bukový dekor a světle šedá, decentní barevné odstíny, které zprostředkovávají příjemnou pracovní atmosféru.

Příští generace: UPLINER 2.0

Nová vývojová varianta elektricky nastavitelného psacího stolu UPLINER – UPLINER 2.0 – je vybavena dalšími funkcemi, díky kterým je manipulace ještě komfortnější. Elektrické nastavování výšky bylo doplněno funkcí paměti. Na čtyřech paměťových tlačítkách lze uložit čtyři individuální nastavení a kdykoliv je změnit. Vaše výška psacího stolu se nastaví stisknutím tlačítka! Kromě toho je verze 2.0 navíc vybavena ochranou proti kolizím. Tato funkce automaticky zastaví pohyb, když deska stolu narazí na překážku.

Standardně namontovaná kabelová vana je sklopná a díky ní vypadá Vaše pracoviště vždy uspořádaně. Tato varianta nabízí více barevných provedení. Deska stolu je k dispozici v javorovém dekoru, ořechovém dekoru nebo v bílé barvě.

Psací stůl s elektrickým přestavováním výšky Upliner 2.0 wt$

Certifikované suroviny, odpovědné nakupování

Psací stůl s elektrickým přestavováním výšky Upliner 2.0 wt$

Funkce, kvalita a design jsou u kancelářského nábytku nejdůležitější body, ale také původ používaných surovin hraje důležitou roli. Modely UPLINER patří ke kancelářskému nábytku s certifikací FSC, to znamená, že používané dřevo pochází z trvale udržitelného lesního hospodářství.

Nákupem výrobků s certifikací FSC současně vyjadřujete podporu odpovědnému lesnímu hospodářství.

Najděte si nyní svůj UPLINER nebo UPLINER 2.0! S modely UPLINER lze perfektně kombinovat doplňkové kusy nábytku série VARIETY.

Požadujete další servisní služby? Náš vyškolený odborný personál Vám rád poradí. Komplexní balíček služeb si můžete objednat v podobě montážního servisu.