Zpět
Poradce pro oblast Provoz

„clip-step“ – protiskluzová nášlapná plocha

Bezpečné stoupání a stání na žebříku – řešení má název clip-step, protiskluzová nášlapná plocha pro žebříky se stupni.

Protiskluzová nášlapná plocha je vyrobena z rýhovaného plastu nebo z plastového profilu s korundovým posypem a zajišťuje tak neustálé bezpečné stoupání a pohodlné stání na dvojitých žebřících se stupni.

Díky nášlapné ploše „clip-step“ se výrazně zvýší protiskluznost. Toto je další volitelný doplněk, který podporuje dodržování platných směrnic a předpisů.

Podle potřeby můžete volit ze dvou provedení nášlapné plochy:

Nášlapná plocha clip-step

Nášlapná plocha clip-step z rýhovaného plastu se celoplošně a přesně nasadí na stupeň. Tyto nášlapné plochy zajišťují optimální protiskluzovost, bezpečné stoupání a komfortní stání na našich žebřících se stupni.

Nášlapná plocha clip-step R13

Nová nášlapná plocha clip-step R13 je certifikovaná protiskluzová plocha pro naše žebříky se stupni.

Díky plastovému profilu s korundovým posypem nášlapná plocha splňuje přepisy skupiny hodnocení R13 a byla klasifikována ve skupině hodnocení pro výtlak V6. Speciálně v mokrém nebo mastném pracovním prostředí nabízí clip-step R13 dodatečné zvýšení bezpečnosti práce.

„clip-step“ – protiskluzová nášlapná plocha wt$

Obr.: Dvojitý žebřík se stupni s nášlapnou plochou clip-step

Nášlapná plocha „clip-step“ podporuje dodržování normy DIN EN 131-2. Tato norma vyžaduje, aby byl povrch kovových a platových příčlí, stupňů a plošinek protiskluzový.

U modelů s výstupem na obou stranách je nášlapná plocha clip-step vyžadována (dle DIN EN 131) až do výše maximálně pochůzného stupně. Kromě popsaných protiskluzových vlastností to navíc slouží i k optické kontrole správného používání žebříku.

Vybrané modely žebříků lze nášlapnými plochami clip-step vybavit i dodatečně. Dotažte se, pokud se zajímáte o více informací. 

Naše top výrobky z tohoto poradce
Relevance
Počet výrobků: 120
Naše top kategorie z tohoto poradce