Zpět
Poradce pro oblast Životní prostředí

Čistící utěrky - přednosti / kvalita

Vhodná utěrka pro každý účel použití:

Recyklovaná kvalita:

Tyto utěrky jsou vhodné k otírání mírně znečištěných oblastí, odstraňování malých množství oleje nebo vody a k čištění rukou a nástrojů.

Hybridní kvalita:

Utěrka je tvořena vrstvou hedvábného papíru (papírová utěrka) a vrstvou v kvalitě TAD. Může být použita pro otírání znečištěných povrchů, především mokrých ploch, k čištění částí strojů a nástrojů a k čištění rukou a strojů od olejů a tuků.

Kvalita TAD: (Through air drying)

Zde jsou 2 vrstvy papírové utěrky (hedvábný papír) spojeny střídavě položenými řadami vláken. Jednotlivé vrstvy jsou speciálním způsobem sušeny na vzduchu a obohaceny. Utěrka je proto velmi odolná proti roztržení, absorbuje vlhkost a je proto vhodná obzvláště pro mokré povrchy. Utěrky v kvalitě TAD lze používat ve stejných oblastech jako hybridní utěrky. Jsou však mnohem kvalitnější díky mimořádně vysoké odolnosti proti roztržení a absorpci vody.

Vlákninová kvalita:

U těchto utěrek jsou zapracována jednotlivá textilní vlákna. Díky tomu mají nejvyšší čisticí výkon ze všech utěrek. Vlákninová kvalita je vhodná například také k zachycení kovových třísek, je extrémně odolná proti roztržení a savá. Možnost vícenásobného použití.

Naše top výrobky z tohoto poradce
Relevance
Počet výrobků: 14