800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Dopravní technika

Vše v pohybu! Inteligentní dopravní technika šetří námahu při manipulaci s těžkými břemeny ve skladu, provozu a expedici. Výsledkem je optimální tok materiálu a zboží.
Kategorie našich výrobků
Kladičkové dráhy
Malé kladičky mohou odstranit velké komplikace při přepravě. Právě u ...
Kulové kladky
Kulové kladky umožní rychlou změnu směru nebo otočení Vašeho dopravovaného ...
Kulové stoly
Přepravovaný materiál stačí jednoduše položit na stůl s kulovými kladkami. Zde ...
Nosné válečky
Válečkové dráhy se neobejdou bez nosných válečků s dostatečnou nosností. Výběr ...
Válečkové dráhy
Válečková dráha je ideální volbou pro rychlé výrobní procesy, cílené skladování ...
Válečkové lišty
Vylepšete Vaše intralogistické procesy s válečkovými lištami. Různý přepravovaný ...

Prostoje? Bez šance!Prostojů se již nemusíte obávat, pokud používáte inteligentní dopravní techniku. S dopravní technikou získají vnitropodnikové dopravní trasy pohon a systém. Ale víte také, co dopravní techniku tak, jak ji známe v dnešní době, rozhodující měrou ovlivnilo? Americké jatky! Protože od poloviny 19. století se v USA ztrojnásobil počet obyvatel a bylo nutné zefektivnit potravinovou výrobu. Díky technice dopravních pásů to bylo bez problémů možné. O několik desetiletí později přinesl Henry Ford se svými dopravními pásy revoluci do automobilové výroby. Pokud bylo pro výrobu jednoho automobilu předtím zapotřebí celých dvanáct hodin, stačilo poté již jen 93 minut. Tím se výrazně snížily náklady na výrobu a auto se tak pro koncového zákazníka stalo dostupnějším.Inspirace u Fordu: Takto zefektivníte váš provozI u současné dopravní techniky je cílem zefektivnění komplexních procesů. Při sestavování automatizovaných dopravních řešení byste však měli zohlednit následující hlediska: nejvyšší prioritu má rychlost a materiál musí být dopravován plynule. Dopravní technika kromě toho umožní přepravu lehkého i těžkého nákladu: kusový a dlouhý materiál, palety a sudy, ale i balíky a malé bedny. K těmto účelům se hodí produkty jako válečkové dráhy s nosností 150 daN mezi dvěma nohami nebo kladičkové dráhy pro lehkou dopravní techniku, stoly s kulovými kladkami flexibilní v každém směru. Zohledněny by měly být také specifické podmínky ve vaší firmě – nerovné podlahy, nedostatek místa nebo nebezpečné látky. Výběr materiálu přitom hraje velkou roli: v oblasti dopravní techniky se můžete rozhodnout pro produkty z oceli, hliníku nebo plastu. V případě stoupání, zatáček a dlouhých úseků byste si měli pořídit dodatečný pohon: elektrický nebo s kulatým řemenem a případně ve vhodné kombinaci s nepoháněnými válečky. S plánováním individuálních dopravních řešení pro vaši vnitropodnikovou logistiku vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků