800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Typ produktu
Šířka plošiny
Řízení
Nosnost při 6 km/h
Délka plošiny
Vlastnost
 

Přívěsy, přívěsy pro těžké náklady

Hledáte přívěs, se kterým byste mohli přepravovat i těžká břemena? Našli jste. Nabízíme vhodné řešení pro každý dopravní úkol – pro mnoho různých břemen a rozměrů přepravovaného materiálu.
Bylo nalezeno 35 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 35 výrobek/-ků/-ky

Přívěsy a přívěsy pro těžké náklady: tažná síla pro přepravu břemenPokud se zavazadla na dovolenou nevejdou do rodinného auta, použijete přívěsný vozík. A pokud je břemeno příliš velké pro stohovač nebo vysokozdvižný vozík? I pro tento případ máme řešení. U KAISER+KRAFT naleznete velký výběr přívěsů pro úspěšnou přepravu velkých a těžkých nákladů.Jaké přívěsy u nás naleznete?Naše přívěsy lze obecně rozdělit do dvou kategorií:  • Přívěsy

  • Přívěsy pro těžké náklady


Hlavním rozdílem je nosnost. S přívěsem pro těžké náklady můžete přepravit až 50 tun.Kromě toho u nás obdržíte přívěsy s točnicovým řízením a řízením nápravovými čepy, malou i velkou ložnou plochou a různými koly. Přívěs navíc na přání můžeme dodat s bočnicemi, zajišťovací brzdou a dalším příslušenstvím. Podkládací klíny zabrání odjetí.Jak najdete ten pravý přívěs pro vaše potřeby?Stačí se zeptat, k jakému účelu budete přívěs používat:  • Jak velká a těžká jsou břemena, která chcete přepravovat?

  • Po jakém povrchu bude přívěs jezdit?

  • S jakým vozidlem jej chcete provozovat?


Pro těžká břemena potřebujete přívěs pro velká zatížení s vysokou nosností, křehké zboží ochráníte s celopryžovými obručemi, ve stísněných prostorách se bude hodit malý poloměr otáčení.Potřebujete přívěs, který bude speciálně přizpůsoben vašim potřebám? Žádný problém. Jednoduše nás kontaktujte. U KAISER+KRAFT obdržíte nestandardní provedení vyráběná na zakázku pro téměř každou potřebu.K čemu se přívěsy a přívěsy pro těžké náklady hodí?Na rodinnou dovolenou ne, to si musíme předem ujasnit. Přesto jsou však skutečnými multitalenty, pokud jde o přepravu břemen v provozu z jednoho místa na druhé. Ať už se jedná o kontejnery, stroje nebo boxy, na našich přívěsech lze přepravovat mnohé. Stačí přívěs připojit k tažnému vozidlu nebo stohovači a můžete vyrazit.Jeden nestačí? Pak jich zapojte více za sebou. To je ideálním řešením i v případě, že chcete části nákladu vykládat na různých místech. Ani krátké trasy po silnici nejsou problém. Pro tento případ u nás obdržíte soupravy pro použití v silničním provozu, pomocí kterých můžete přívěs připravit pro provoz na veřejných silnicích.Několik rad závěremV klidu spočívá síla. To platí i pro jízdu s přívěsem. Pokud pojedete rychleji než 6 km/h, dojde ke snížení uvedené nosnosti a tím i bezpečnosti. Sundejte proto raději nohu z plynu a dbejte na dostatečné zajištění nákladu, například pomocí upínacích popruhů nebo vázacích sítí.Obojí naleznete v našem e-shopu, stejně jako velký výběr dopravních přístrojů a příslušenství, od vidlicových zdvižných vozíků až po palety.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků