Značka
Šířka [mm]
605
605
4050
4050
-
Hloubka [mm]
460
460
2700
2700
-

Pracovní stoly

Uvažujete o nákupu nového dílenského stolu? Porozhlédněte se u nás. Dílenské stoly umožňují inteligentní zařízení a úklid Vaší dílny. Kromě toho jsou robustní základnou pro nejrůznější řemeslnické práce. Jsou elementárním pracovním přístrojem, který by neměl chybět ani u Vás.

V kategorii Pracovní stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: ANKE, EUROKRAFTpro, LISTA, RAU, EUROKRAFTbasic, QUIPO, Treston.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 360
Změnit náhled:
Dílenské stoly – pracovní stoly pro dílnu
U nás naleznete robustní a vysoce kvalitní dílenské stoly renomovaných výrobců. V dílně nebo ve výrobní hale, tyto pracovní stoly a nástrojové skříně naleznou vždy všestranné uplatnění. Pevné pracovní desky jsou vhodné i pro těžké práce a časté namáhání a podle provedení nabízejí množství úložného prostoru pro pořádek a čistotu. Všechny dílenské stoly jsou robustní a vyrobené z masivního dřeva a kovu, extrémně stabilní a nabízejí dlouhou životnost. Pro mobilní použití jsou v sortimentu k dispozici lehké a pohyblivé pracovní stoly a skříně, které jsou vhodné především pro menší místnosti. Obzvláště prostorově úsporný je malý mobilní dílenský stůl s koly, který disponuje úložným prostorem pro potřebné nástroje v zásuvkách a pracovní plochou na desce stolu. Pro všechny potřeby lze mnoho z nabízeních dílenských stolů výškově přestavovat (například tento výškově přestavitelný dílenský stůl s deskou z bukového masivu) a některé jsou k dostání také ve stavebnicovém systému pro možnost kombinací s dalšími prvky nábytku. Pro odkládání materiálu nebo nářadí jsou u mnoha modelů integrovány zásuvky nebo odkládací plochy. Pokud si zakoupíte dílenský stůl, můžete si jej tedy do značné míry individuálně upravit.

Dílenské stoly ze dřeva nebo ocelového plechu – robustní pracovní plochy pro všechny nároky
Pro speciální prostory jsou kromě toho k dispozici dílenské stoly ve formě mobilních pojízdných kontejnerů, které lze bez problémů přizpůsobit stávajícím prostorovým strukturám. Všechna provedení těchto pracovních stolů jsou vysoce zatížitelná, spolehlivá a zpracovaná v nejlepší kvalitě. Kromě toho disponují atraktivním a moderním designem, takže lze tyto pracovní plochy a úložné prostory profesionálně začlenit do moderních kancelářských a dílenských interiérů. Desky stolů mohou být volitelně objednány jako univerzální deska, deska s potahem z ocelového plechu nebo deska z masivního buku. Pro dveře a zásuvky kromě toho existuje možnost zajištění zámkem otevíraným kombinací čísel, který umožní přístup pouze oprávněným osobám. U KAISER+KRAFT je pro Vás vždy k dispozici velký výběr všestranných a kvalitních pracovních stolů pro Vaši firmu, se kterými budete ideálně vybaveni pro všechny potřebné práce. Profesionální dílenské stoly pro profesionály.