800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Nosnost
Výška
Délka
Šířka
Provedení kola
Šířka plošiny
Délka plošiny
Druh desky
Zobrazit více
 

Montážní vozíky

Naše univerzální talenty: stolové vozíky jako pojízdná dílna. Vejdou se všude, jsou obratné a lehké, robustní, mají dlouhou životnost, mnoho úložných prostorů a dostatečnou odkládací plochu. Rozsáhlá výbava pak umožní řádný tuning Vašeho stolového vozíku. Styling a performance pro Váš nový dopravní prostředek v dílně.
Bylo nalezeno 95 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 95 výrobek/-ků/-ky
Stolové a montážní vozíky
Stolové vozíky a montážní vozíky jsou právoplatnými všestrannými talenty v oblasti dopravních přístrojů a vozíků. Pojízdný pracovní stůl je nezbytným pomocníkem v mnoha oblastech montáže – lze jej snadno a rychle přemístit z jednoho pracoviště na druhé a zároveň nabízí prostor a bezpečné odkládací plochy pro množství potřebného materiálu a přístrojů. Stolové vozíky a dopravní rudly pro mobilní použití ušetří nákup zařízení pevných pracovišť s omezeným akčním dosahem. Některé modely však díky snižovacímu podvozku nabízejí i komfort pevně stojícího pracovního stolu, aniž by bylo nutné rezignovat na pohyblivost. Tyto montážní vozíky mohou pevně instalovaná zařízení nejen doplnit, ale z části i důmyslně nahradit.

Rozsáhlé vybavení pro univerzální využití montážního vozíku
Co se týče vybavení a příslušenství pro stolové a montážní vozíky, k dispozici jsou rozsáhlé možnosti. Všechny modely jsou obecně vyráběny z robustních materiálů s dlouhou životností, jako je ocelový plech, desky z překližky Multiplex nebo plastů, pohyblivost zajišťují řiditelná celopryžová kola se systémy brzd. Kromě sortimentu montážních pomocných vozíků s jednoduchou konstrukcí však existuje velké množství dodatečných možností vybavení. Vanové police nepropustné pro kapaliny a police s protiskluzovými povrchy umožňují čistou a bezpečnou práci. V případě potřeby jsou na výběr montážní vozíky se skříňovými vložkami a zásuvkami, přičemž uzamykatelné prvky zde zajišťují bezpečné uskladnění cenného nářadí a přístrojů. Pro zásobu drobných a hromadně vyráběných součástí jsou inteligentním řešením vozíky s integrovanými přepravkami s viditelným obsahem. Kabely, nářadí a další pracovní materiály naleznou své místo pro odborné uskladnění v nástavbách z děrovaných plechů. Aby byla zaručena ergonomická práce, výběr montážních vozíků zahrnuje rovněž modely s výškově přestavitelnými pracovními deskami. Optimální nastavení pro každou tělesnou výšku je tak bez problémů možné. Nosnosti stolových vozíků se pohybují v rozsahu do 500 kg. Díky tomuto širokému výběru Vám KAISER+KRAFT nabízí výkonné montážní vozíky v nejvyšší kvalitě pro každou oblast použití ve Vaší firmě.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků