Značka
Výška [mm]
500
500
1806
1806
-
Šířka [mm]
360
360
810
810
-

Montážní vozíky

Naše univerzální talenty: stolové vozíky jako pojízdná dílna. Vejdou se všude, jsou obratné a lehké, robustní, mají dlouhou životnost, mnoho úložných prostorů a dostatečnou odkládací plochu. Rozsáhlá výbava pak umožní řádný tuning Vašeho stolového vozíku. Styling a performance pro Váš nový dopravní prostředek v dílně.

V kategorii Montážní vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, Kongamek, HelgeNyberg, QUIPO, Knuerr, EUROKRAFTbasic, Gmoehling, PRESTAR, Rubbermaid, TRUSCO, ZARGES, RAU.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 311
Změnit náhled:
Stolové a montážní vozíky
Stolové vozíky a montážní vozíky jsou právoplatnými všestrannými talenty v oblasti dopravních přístrojů a vozíků. Pojízdný pracovní stůl je nezbytným pomocníkem v mnoha oblastech montáže – lze jej snadno a rychle přemístit z jednoho pracoviště na druhé a zároveň nabízí prostor a bezpečné odkládací plochy pro množství potřebného materiálu a přístrojů. Stolové vozíky a dopravní rudly pro mobilní použití ušetří nákup zařízení pevných pracovišť s omezeným akčním dosahem. Některé modely však díky snižovacímu podvozku nabízejí i komfort pevně stojícího pracovního stolu, aniž by bylo nutné rezignovat na pohyblivost. Tyto montážní vozíky mohou pevně instalovaná zařízení nejen doplnit, ale z části i důmyslně nahradit.

Rozsáhlé vybavení pro univerzální využití montážního vozíku
Co se týče vybavení a příslušenství pro stolové a montážní vozíky, k dispozici jsou rozsáhlé možnosti. Všechny modely jsou obecně vyráběny z robustních materiálů s dlouhou životností, jako je ocelový plech, desky z překližky Multiplex nebo plastů, pohyblivost zajišťují řiditelná celopryžová kola se systémy brzd. Kromě sortimentu montážních pomocných vozíků s jednoduchou konstrukcí však existuje velké množství dodatečných možností vybavení. Vanové police nepropustné pro kapaliny a police s protiskluzovými povrchy umožňují čistou a bezpečnou práci. V případě potřeby jsou na výběr montážní vozíky se skříňovými vložkami a zásuvkami, přičemž uzamykatelné prvky zde zajišťují bezpečné uskladnění cenného nářadí a přístrojů. Pro zásobu drobných a hromadně vyráběných součástí jsou inteligentním řešením vozíky s integrovanými přepravkami s viditelným obsahem. Kabely, nářadí a další pracovní materiály naleznou své místo pro odborné uskladnění v nástavbách z děrovaných plechů. Aby byla zaručena ergonomická práce, výběr montážních vozíků zahrnuje rovněž modely s výškově přestavitelnými pracovními deskami. Optimální nastavení pro každou tělesnou výšku je tak bez problémů možné. Nosnosti stolových vozíků se pohybují v rozsahu do 500 kg. Díky tomuto širokému výběru Vám KAISER+KRAFT nabízí výkonné montážní vozíky v nejvyšší kvalitě pro každou oblast použití ve Vaší firmě.