Značka
Vlastnost
Výběr sortimentu
  • Sortiment katalogu (12)
  • Exkluzivní sortiment on-line (2)

Dílenské pulty

Dlouhé vysvětlování si rádi ušetříme i v dílně, expedici a skladu: pokud chcete rychle informovat své zaměstnance, potřebujete pult pro práci vestoje nebo dílenský pult. Budete vidět. Budete slyšet. Ale tyto pulty nabízejí ještě víc: úložný prostor, mobilitu a pořádek.

V kategorii Dílenské pulty Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, Pavoy, RAU, EUROKRAFTbasic, QUIPO.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 14
Změnit náhled:
Pult pro práci vestoje a dílenský pult
Pulty pro práci vestoje jsou většinou spojovány s řečnickým pultem a prezentací. Pult se však již dlouhou používá nejen za účelem prezentací a přednášek, nýbrž i jako dílenský pult v moderních průmyslových dílnách. V dílně tedy dílenské vozíky a dílenský stůl již dlouho nejsou jediným inventářem, který dává smysl. Pult pro práci vestoje může v dílně posloužit jako odkládací plocha pro pracovní instrukce, návody a příručky nebo jako psací plocha pro podávání zpráv a kontrolu jednotlivých pracovních kroků. Zatímco horní část funguje jako psací pult nebo odkládací prostor, spodní část pultu pro práci vestoje může být využita nejrůznějšími způsoby. Lze do ní integrovat více zásuvek, do kterých lze uložit nářadí, návody a psací pomůcky, nebo ji vybavit dveřmi, za kterými se nacházejí třídicí přihrádky. Jednotlivé odkládací police na pultu pro práci vestoje mohou být přístupné i jako otevřené – bez zásuvek nebo dveří, aby zde mohly být odkládány věci, které mají být opět rychle po ruce.

Mobilní pulty pro dílnu
Pult pro práci vestoje s koly může být v dílenské oblasti velmi praktický, protože určitý pracovník většinou nepracuje jen na jednom a tom samém místě. Pojízdný pult lze například v autoservisu přemisťovat od auta k autu. Vždy tak může být písemně zaznamenáno kdo a jakou práci na kterém vozidle vykonal. Na stacionárním pultu mohou příslušné odpovědné osoby sepisovat důležitá denní hlášení. Na konci dne pak bude například zaznamenán počet obdržených a zpracovaných vratek, jakož i počet zabalených balíků pro expedici. Na základě těchto údajů mohou být sestavovány důležité statistiky pro firmu. S malým úložným prostorem pod psacím pultem mohou být šikovně uskladněny pořadače s denními hlášeními za několik měsíců. Ať pojízdný pult, nebo pult pro práci vestoje – také v dílně a provozu může v každé pracovní oblasti panovat co nejlepší pořádek a probíhat analýza.