O nás

Čas na krátké seznámení.
Těší nás, KAISER+KRAFT.

Srdečně vítejte u předního evropského dodavatele vybavení provozů, skladů a kanceláří, u společnosti KAISER+KRAFT Europa GmbH. O přání a zájmy našich zákazníků se stará přibližně 1000 zaměstnanců, kteří jim nabízejí silné vlastní značky, vyzkoušená řešení a vynikající servis, jako např. až 15letou záruku a v případě zájmu montáž, opravy a údržbářské práce.

Od kancelářské židle až po vysokozdvižný vozík, navíc přesně, spolehlivě a rychle dodáme „všechno pro firmu“. Přesněji řečeno: obstaráme pro Vás více než 80.000 špičkových produktů pro provoz, dopravu, sklad, životní prostředí a kancelář − prostřednictvím katalogu, mobilní aplikace a internetových stránek. V mnoha evropských zemích můžete těžit z výhod nejlepší kvality a mimořádně všestranného sortimentu. To však zdaleka není vše: jako multichannelová společnost můžeme při poradenství využívat různé komunikační kanály a naši odborní techničtí poradci jsou Vám k dispozici i přímo na místě.

Mimochodem věděli jste, že celou Vaši papírovou dokumentaci při nákupech s námi můžete nahradit průběžným elektronickým procesem? Již déle než 15 let našim zákazníkům nabízíme eProcurementová řešení střižená na míru s vysokým stupněm automatizace – od elektronického katalogu přes elektronické objednávky a fakturaci až po elektronické avizování dobropisů.

Díky tomu všemu je společnost KAISER+KRAFT nenahraditelným one stop obchodem pro každou firmu.
Skupina KAISER+KRAFT je zastoupena společnostmi v 18 zemích a je podnikem skupiny TAKKT.

Historie společnosti

1945 Založení společnosti KAISER+KRAFT ve Stuttgartu

1967 Akvizice Vink en Zonen v Nizozemsku
1973 Akvizice Frankel ve Francii
1974 Založení KAISER+KRAFT ve Velké Británii a Švýcarsku
1975 Založení KAISER+KRAFT v Belgii

1983 Založení KAISER+KRAFT v Rakousku
1986 Založení KAISER+KRAFT v Itálii
1989 Založení KAISER+KRAFT ve Španělsku

1990 Založení KAISER+KRAFT v Maďarsku
1992 Založení KAISER+KRAFT v Polsku
1993 Založení KAISER+KRAFT v České republice

2001 Založení KAISER+KRAFT v Portugalsku
2002 Založení KAISER+KRAFT v Japonsku
2006 Založení KAISER+KRAFT v Číně
2007 Založení KAISER+KRAFT na Slovensku
2012 Založení KAISER+KRAFT ve Slovinsku

2016 Založení KAISER+KRAFT v Chorvatsku

Profil společnosti TAKKT AG

TAKKT je v Evropě a Severní Americe vedoucím koncernem pro multi channel zásilkový obchod s vybavením pro obchod. Koncern je svými značkami zastoupen ve více než 25 zemích. Sortiment dceřiných společností zahrnuje přes 200 000 výrobků z oblasti provozního a skladového zařízení, klasického a designového kancelářského nábytku a příslušenství, přepravních obalů, prezentačního zboží, vybavení pro maloobchody a gastronomický a hotelový trh.

Další informace o skupině TAKKT naleznete na www.takkt.de.

TAKKT AG – Business Equipment Solutions