Proč byste rozhodně měli povolit JavaScript.

Počkat, co je to vlastně JavaScript a kde se používá?

JavaScript je programovací jazyk, pomocí kterého mohou vývojáři webových stránek proměnit jednoduchý dokument v plně interaktivní webovou aplikaci. V dnešní době je využívání JavaScriptu téměř nezbytné, protože umožňuje správné používání oblíbených služeb, jako je Gmail nebo Facebook, ale také správné používání našeho obchodu. JavaScript může ovládat vzhled, funkce a interakci e-shopu.

Jaké jsou výhody JavaScriptu?

Pomocí JavaScriptu můžete například třídit a filtrovat naše produkty, používat náš produktový posuvník a navigaci, přidávat produkty do nákupního košíku, kontrolovat správnost údajů zadaných do formulářů a mnoho dalšího. Tyto interakce a funkce nejsou možné nebo jsou možné pouze v omezené míře, pokud je JavaScript deaktivován.

A teď?

Vyzkoušejte si to sami! Přímo pod tento text jsme vložili produkty. Pokud je nevidíte a nemůžete použít naši navigaci v sortimentu, nemáte povolen JavaScript.

Posuvník nefunguje? Jak povolit JavaScript:

1. Informujte IT oddělení nebo odpovědného kolegu a požádejte o aktivaci JavaScriptu.

2. Potvrzení o aktivaci JavaScriptu obdržíte od svého IT oddělení nebo odpovědného kolegy.

3. Navštivte náš e-shop a vyzkoušejte si nové možnosti nakupování. 

Spravujete nastavení prohlížeče sami?

Nemáte IT oddělení, ale spravujete nastavení prohlížeče sami? Návod, jak povolit JavaScript v prohlížeči, najdete ve známých vyhledávačích.