Profesionální příprava, vybavení a zajištění stavenišť

Bezpečnostní vybavení pro stavebnictví

Omítají, dláždí, obkládají a zateplují: stavební dělníci zvládají každý den mimořádné věci: jejich práce je zásadní, neboť v ní bydlíme, žijeme a pracujeme. Vraťme jim tedy to, co si zaslouží: bezpečnost na pevných základech.

Seznamte se nyní s naším rozsáhlým sortimentem pro větší ochranu a prevenci na staveništích a ve stavebnictví. Tak společně ochráníme to, co je třeba chránit: Vaše zaměstnance.

Zajištění staveniště

Jasné značky pro bezpečný zítřek

Ať už se jedná o práci na lešení nebo se stromy, stavbu silnic nebo inženýrské stavby, dobrá ochrana staveniště je u každého stavebního záměru důležitá, ne-li životně důležitá. Zde získáte vše, co potřebujete k zabezpečení stavebních projektů, stavenišť a Vašich stavebních týmů a také na ochranu kolemjdoucích před nebezpečím a zraněním.

Pracovní ochranný oděv

Pro maximální bezpečnost v každodenním pracovním životě

Každá práce je jiná, každé staveniště má své vlastní výzvy a každý stavební projekt své vlastní postupy. Jedna věc by však přes všechny rozdíly neměla chybět: ochranný pracovní oděv. Protože někdy to může zachránit život. A pokud jsou osobní ochranné pomůcky (OOP) nejen praktické, funkční a pohodlné, ale také skvěle vypadají, pak jsme svou práci odvedli dobře. Vyzkoušejte je… a oblečte se.

Vybavení a potřeby pro staveniště

Dobře vybaveni pro každý stavební záměr

Abyste se na staveništi dobře orientovali, měli byste znát nejen podmínky na staveništi. I v tomto případě může profesionální vybavení staveniště práci nejen usnadnit, ale také výrazně zvýšit její bezpečnost – od prvního položení základního kamene. Objevte zde správné produkty pro staveniště jakékoliv velikosti, které zajistí bezpečné staveniště pro zaměstnance, stavebníky a návštěvníky.

Vybavení pro nouzové situace

… kdyby se něco stalo

Každé staveniště, které pracuje s nebezpečnými látkami, by mělo mít nouzové vybavení: pro rychlé odstranění uniklých tekutin, pro nouzové a sprchy pro výplach očí nebo pro bezpečné, ohnivzdorné uskladnění předmětů.

Další informace

Bezpečnostní vybavení pro stavebnictví wt$

Pracovní úrazy: příčiny a co s tím lze dělat

Pokud si myslíte, že žraloci jsou nebezpečnější než židle nebo toastovače, určitě byste si měli přečíst tento článek. A také se seznámit s měkkými dovednostmi pro větší bezpečnost na pracovišti.

Bezpečnostní vybavení pro stavebnictví wt$

Praktické tipy pro bezpečné staveniště

Na staveništi číhá mnoho nebezpečí. O to důležitější je, abyste své zaměstnance při práci co nejlépe chránili. S našimi tipy vytvoříte ze svého staveniště bezpečnější místo.

Bezpečnostní vybavení pro stavebnictví 61?

Kontaktujte nás!

V případě dalších dotazů jsme Vám bezplatně k dispozici.