800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
  Vytisknout stránku
Sídlo společností TAKKT AG, KAISER+KRAFT Europa a KAISER+KRAFT ve Stuttgartu

Vítejte u KAISER+KRAFT!

Vítejte u společnosti KAISER+KRAFT Europa GmbH, předního evropského dodavatele vybavení provozů, skladů a kanceláří. K dispozici je Vám více než 1000 zkušených zaměstnanců, kteří Vám poskytnou služby na vždy nejvyšší úrovni. Můžete se těšit na podrobné informace o produktech, rychlé vypracování požadovaných nabídek a také vynikající poprodejní servis.

 

Stejně jako nám záleží na vysoké kvalitě poskytovaných služeb, klademe mimořádný důraz na kvalitu našich produktů. Při jejich výběru se řídíme přísnými kritérii a proto si můžeme dovolit poskytovat záruku v délce až 15 let. Neustále náš sortiment rozšiřujeme o nové produkty. Nyní je Vám k dispozici více než 50.000 produktů, kterými spolehlivě vybavíte celou Vaší společnost.

 

Veškerý sortiment naleznete v našem e-shopu. K dispozici je Vám tradičně také obsáhlý tištěný katalog, který Vám rádi zdarma zašleme. Našim zákazníkům poskytujeme také řešení e-Procurement přesně podle jejich požadavků. Každý zákazník si tak může zvolit způsob komunikace a nákupu, který mu nejvíce vyhovuje.

 

Naše služby jsme Vám připraveni poskytnout v 19 zemích. Těšíme se na Vás!

 

 

Historie společnosti

1945 Založení společnosti KAISER+KRAFT ve Stuttgartu

1967 Akvizice Vink en Zonen v Nizozemsku
1973 Akvizice Frankel ve Francii
1974 Založení KAISER+KRAFT ve Velké Británii a Švýcarsku
1975 Založení KAISER+KRAFT v Belgii

1983 Založení KAISER+KRAFT v Rakousku
1986 Založení KAISER+KRAFT v Itálii
1989 Založení KAISER+KRAFT ve Španělsku

1990 Založení KAISER+KRAFT v Maďarsku
1992 Založení KAISER+KRAFT v Polsku
1993 Založení KAISER+KRAFT v České republice

2001 Založení KAISER+KRAFT v Portugalsku
2002 Založení KAISER+KRAFT v Japonsku
2006 Založení KAISER+KRAFT v Číně
2007 Založení KAISER+KRAFT na Slovensku
2010 Založení KAISER+KRAFT v Rusku
2012 Založení KAISER+KRAFT ve Slovinsku

2016 Založení KAISER+KRAFT v Chorvatsku

PROFIL SPOLEČNOSTI TAKKT AG

Skupina společností TAKKT je předním dodavatelem produktů pro podnikání v Evropě a Severní Americe. Služeb společností skupiny TAKKT využívá více než 3 miliónů zákazníků ve 25 zemích světa.

 

Jednou z hlavních výhod je široký sortiment více než 200.000 produktů prakticky z jediného zdroje. Samozřejmostí jsou vyspělé a spolehlivé služby.


TAKKT disponuje pevným zázemím, bohatými znalostmi a zkušenostmi v obchodu B2B a je proto spolehlivým a vyhledávaným partnerem širokého okruhu zákazníků z celého světa.

Další informace o skupině TAKKT naleznete na www.takkt.de .

Hodnoty firmy


SLEDOVÁNÍ REALITY

Ve firmě TAKKT se staráme o to, aby naši zaměstnanci a vedoucí pracovníci bezprostředně vnímali a pociťovali realitu podnikání. To znamená, že spolu vzájemně transparentně a jasně komunikujeme, přímočaře jednáme a vedoucí pracovníci a zaměstnanci vědí, že svým výkonem přispívají k úspěchu firmy.

 

JEDNÁNÍ SE SYSTÉMEM

Ve firmě TAKKT pracujeme neustále na tom, abychom naše činy mohli změřit, ohodnotit a zefektivnit. Kombinace odhadu a důsledku v realizaci obchodního modelu TAKKT nám umožňuje aktivně řídit naši ziskovost a tvorbu hodnot ve prospěch všech zájmových skupin.

 

APLIKACE PARTNERSTVÍ

Ve firmě TAKKT chceme udělat vše pro to, aby v nás naši zákazníci a dodavatelé viděli partnera pro společný úspěch a byli vysoce motivováni pro spolupráci s naší firmou. Nejvyšší prioritu pro nás má nepřetržitá vysoká spokojenost zákazníků, vynikající kvalita služeb a společný užitek. Chceme být lepší než konkurence.

 

ZAJIŠTĚNÍ KONTINUITY

Ve firmě TAKKT garantujeme kontinuitu a spolehlivost i v dobách změn. Naše jednání je vždy zaměřeno střednědobě a dlouhodobě. Sázíme na růst spolu s podstatou, průběžné učení a nepřetržité přizpůsobování se změnám a novým podmínkám.

 

PŘEVZETÍ ODPOVĚDNOSTI

Ve firmě TAKKT bereme aktivně na vědomí naši společenskou odpovědnost a zasazujeme se o vyžadování a podporu lidských a ekologických hodnot. Dbáme na to, aby byla respektována individuální a kulturní specifika, a trvale udržitelný rozvoj chápeme jako důležitý prvek v konkurenci.

 

PRAKTIKOVÁNÍ DŮVĚRY

Ve firmě TAKKT děláme, co říkáme. V tomto smyslu jsou měřítkem našeho jednání spolehlivost a transparentnost. I v případě konfliktů se vždy postavíme za dobrý záměr, poskytujeme oporu a hledáme společně únosná řešení. Důvěra, respekt a jednání z očí do očí jsou pro nás samozřejmé.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků