Nástrojové skříně

Když vedoucí dílny hekticky poklepává na své hodinky, zatímco učeň nervózně hledá kleště, pilník nebo kladivo… pak bezpodmínečně nastala doba na nástrojovou skříň. V rozplánovaném běžném pracovním dni zajistí pořádek, ochranu a rychlý přístup ke všem potřebným pracovním přístrojům. Šéf má radost. A jeho hodinky také.

V kategorii Nástrojové skříně Vám nabízíme výrobky následujících značek: RAU, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, mauser, Pavoy, Wolf, C+P.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
460
460
2000
2000
-
Nejprodávanější
Počet výrobků: 77

Nástrojové a dílenské zásuvkové skříně – skladování se systémemMít vše, co při vaší práci používáte, je jedna věc. Ihned najít to, co právě potřebujete, je věc druhá. Chcete obojí? Pak vám doporučujeme nástrojovou skříň od KAISER+KRAFT.Jaké výhody mají nástrojové skříně?Nástrojové skříně vytvářejí pořádek. díky kterému vám půjde práce rychleji a příjemněji od ruky. Kromě toho naše skříně ochrání nářadí a součásti před nečistotou, vlhkostí a přístupem neoprávněných osob.Které vlastnosti jsou pro nástrojové skříně důležité?Nástrojové skříně musí vydržet víc než normální zásuvkové skříně. Začíná to u hmotnosti. Naše dílenské skříně mají nosnost tělesa až 1,5 tuny, dostatečnou pro těžké součásti. Materiály jako ušlechtilá ocel a ocelový plech a pozinkované regálové police kromě toho zajišťují robustnost a dlouhou životnost při náročném každodenním použití.Pro uspořádané skladování ve skříni jsou naše nástrojové skříně vybaveny několika zásuvkami a/nebo regálovými policemi. Děrované desky jsou ideální k zavěšování nářadí, které je pak v případě potřeby ihned po ruce. Pomocí dodatečného příslušenství pro zásuvky, jako jsou protiskluzové rohože a příčky, získáte přehled i při velkém množství drobných součástí.Jak najít dokonalou dílenskou skříň?Před nákupem si stačí položit následující otázky:  • Jaké nářadí, součásti nebo další předměty chcete ve skříni skladovat?

  • Jak vysoká má být nosnost police?

  • Jak velká může skříň být?

  • Jaké vnitřní vybavení potřebujete?

  • Má být skříň uzamykatelná?

  • Bude skříň stát v dílně nebo v jiné místnosti?


Jaké speciální druhy nástrojových skříní existují?Velká, větší, velkoprostorová skříň. Pokud chcete ve skříni skladovat mimořádně velké nástroje nebo součásti, dokonalým řešením jsou naše velkoprostorové skříně. Pro případ, že se jedná a velké množství drobných součástí, obdržíte skříně včetně kvalitních transparentních přepravek v různých barvách. Tak budete mít vše, co pro pořádek ve skříni potřebujete.V nástrojové skříni můžete teoreticky skladovat i váš notebook. Máme však lepší návrh: skříně pro nabíjení akumulátorů budou mobilní telefony, notebooky nebo tablety stále zásobovat energií a dodávají se s uzamykatelnými boxy. Skříň stačí připojit k normální elektrické zásuvce.V našem e-shopu naleznete také skříně pro čisté prostory, které splňují všechny zákonné požadavky na nábytek pro čisté prostory, stejně jako kompletní systémy skříní s pracovní deskou a dělicími stěnami.Nenašli jste vaši vysněnou skříň? Kontaktujte nás. Postaráme se i o vaše individuální přání. A samozřejmě pro vás nemáme pouze nástrojové skříně, nýbrž také sady nářadí, pracovní a dílenské stoly pro systémovou nástavbu a kompletní systémová zařízení.