800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
  Vytisknout stránku

Výhody pro významné zákazníky

Čím jsme pro naše významné zákazníky atraktivní? Existuje mnoho kritérií, proč zákazníci volí jako výhradního dodavatele právě nás, společnost KAISER+KRAFT. Patří k nim jistě důraz naší společnosti na zajištění trvale udržitelného rozvoje formou snižování produkce CO2, profesionální realizace projektů, e-procurement zohledňující individuální potřeby zákazníka, poradenství v oblasti logistiky a nebo také naše mezinárodní působnost.

Díky dlouhodobému zaměření na dosahování těchto cílů a maximální efektivnosti našich procesů umožňujeme našim zákazníkům vykazovat ekologickou bilanci a podílet se s námi na ochraně životního prostředí.

Individuální pécé a odborné poradenství

Významným zákazníkům poskytujeme individuální péči, kterou zajišťuje odborný poradce. Ten přímo na místě u zákazníka navrhuje optimální řešení pro výběr požadovaných produktů apod. Tuto podporu využívá významný zákazník na základě předem uzavřené rámcové dohody, ve které je přesně definován rozsah poskytovaných služeb. Díky odbornému poradci a našim dalším službam, jako je údržba, plánování CAD a zakázková výroba, jsou projekty přímo u zákazníka realizovány individuálně, profesionálně a rychle.

 

Trvale udržitelný rozvoj

Příspěvek k trvale udržitelnému rozvoji naší firmy přínáší našim významným zákazníkům mnoho výhod. Velkým krokem v této oblasti je naše zavedená značka EUROKRAFT active green. Naši zákazníci naleznou v širokém sortimentu této značky mimo jiné ergonomický kancelářský nábytek, který není lakován barvami škodlivými pro životní prostředí, nýbrž prostředky, které jsou certifikovány jako "green". Veškeré výrobky této značky jsou rovněž certifikovány nezávislou organizací jako CO2 neutrální. Zákazník má takto možnost sledovat stopu CO2 v rámci své ekologické bilance. Tato bilance je dále pozitivně ovlivňována CO2 neutrální expedicí všech našich výrobků.

E-business

E-procurement, poskytovaný společností zjednodušení KAISER+KRAFT v různých formách, přispívá ke objednacích procesů a poskytuje možnosti přizpůsobené potřebám zákazníků. Významný zákazník získává výhody v integraci našeho sortimentu výrobků do vlastního systému hospodaření se zbožím. Zaměstnanci z různých oddělení firmy pak mohou výrobky objednat přímo, zatímco nadřízený tyto objednávky případně již pouze schválí nebo zamítne.

Internacionalita

Mnozí naši zákazníci s rámcovou smlouvou jsou stejně jako my svými pobočkami zastoupeni po celé Evropě. Pokud jste zvolili KAISER+KRAFT jako svého dodavatele v různých zemích, máte výhodu, že můžete v každé zemi objednávat zboží pod stejným číslem výrobku. Usnadněn je tím nejen objednací proces, ale také inventury.

Těšíme se právně na Vás

Našim cílem je poskytnout výše uvedené služby co nejširšímu okruhu zákazníků. Neděláme rozdíly mezi nadnárodní korporací nebo malou začínající firmou. Všem chceme poskytovat jen ty nejlepší služby. Proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Rádi s Vámi dohodneme služby přesně podle Vašich představ!

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků