Čís.: 761600 49
Plastová židle EUROPA bez čalounění
sedací skořepina světle modrá, bal.j. 2 ks
Bal.j. [ks]
Barva sedací plochy a opěradla
Čís.: 761600 49
Plastová židle EUROPA bez čalounění
sedací skořepina světle modrá, bal.j. 2 ks
sedací skořepina světle modrá, bal.j. 2 ks
Bal.j. [ks]
Barva sedací plochy a opěradla
v balení po 2 kusech pouze
3.908,30 Kč
Cena / bal.j. (s DPH)
1.954,15 Kč
/ ks
Součet (s DPH)
3.908,30 Kč
Obdržíte 2 ks
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
v balení po 2 kusech pouze
3.908,30 Kč
Cena / bal.j. (s DPH)
v balení po 2 kusech pouze
3.908,30 Kč
Cena / bal.j. (s DPH)
1.954,15 Kč
/ ks
Součet (s DPH)
3.908,30 Kč
Obdržíte 2 ks
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Sedák odolný proti úderům a poškrábání
- Stabilní podstavec s patkami
- V mnoha barvách a dvou bal.j.
Sedací skořepiny z úderuvzdorného polypropylénu odolného proti poškrábání. Podstavec z ocelové trubky, Ø 20 x 1,5 mm, pochromovaný s vysokým leskem, s podlahovými patkami.
Celkové rozměry v x š x h 810 x 520 x 540 mm, sedák v x š x h 465 x 455 x 400 mm.
Celkové rozměry v x š x h 810 x 520 x 540 mm, sedák v x š x h 465 x 455 x 400 mm.
Dodávka ve smontovaném stavu.
Technická data
| Materiál sedací plochy a opěradla | polypropylen |
|---|---|
| Barva podstavce | chrom |
| Provedení podstavce | 4 nohy |
| Provedení područek | bez područek |
| Šířka sedáku | 455 mm |
| Hloubka sedáku | 400 mm |
| Provedení sedací skořepiny | sedák/opěradlo průběžné |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Vlastnost | lze stohovat |
| Materiál podstavce | ocelová trubka, pochromovaná |
| Výška sedáku | 465 mm |
| Typ produktu | plastové skořepinové židle |
| Dodávka | smontováno |
| Barva sedací plochy a opěradla | zářivě modrá |
| Hmotnost | 6.4 kg |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Výrobek s potenciálem vývoje
Tento výrobek zatím ještě dostatečně nesplňuje naše kritéria udržitelnosti. To neznamená, že nemá žádné udržitelné vlastnosti – celkové skóre je však nižší než 3 body. Z tohoto důvodu není (zatím) označen jako obzvlášť udržitelný. Naše hodnocení udržitelnosti je založeno na transparentních, jasně definovaných ekologických, sociálních a ekonomických kritériích. Cílem je vyzdvihnout potenciál rozvoje a vytvořit větší transparentnost.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek zatím ještě dostatečně nesplňuje naše kritéria udržitelnosti. To neznamená, že nemá žádné udržitelné vlastnosti – celkové skóre je však nižší než 3 body. Z tohoto důvodu není (zatím) označen jako obzvlášť udržitelný. Naše hodnocení udržitelnosti je založeno na transparentních, jasně definovaných ekologických, sociálních a ekonomických kritériích. Cílem je vyzdvihnout potenciál rozvoje a vytvořit větší transparentnost.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 0
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
27,26kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 49,3% |
| LCA – výroba obalů | 2,6% |
| LCA – výroba | 38,9% |
| LCA – doprava | 9,2% |

