Čís.: 119875 49
Sada posuvných dveří – CrashStop celková šířka 2760 mm
šířka posuvných dveří 1000 mm
Čís.: 119875 49
Sada posuvných dveří – CrashStop celková šířka 2760 mm
šířka posuvných dveří 1000 mm
šířka posuvných dveří 1000 mm

30.237,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 7-8 pracovní dny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
30.237,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
30.237,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 7-8 pracovní dny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Masivní a stabilní
- Dobře viditelná
Posuvné dveře z oceli.
Pro použití uvnitř.
Sadu tvoří:
– Posuvné dveře se svislou výztuhou 60 x 60 mm, výška 500 mm
– Dva koncové sloupky 100 x 100 mm, výška 1000 mm
– Dva upevňovací profily 140 x 80 mm
– Svislá výztuha 60 x 60 mm
– Dvě horizontální výztuhy 60 x 60 mm
– Dvě rukojeti
Použitý posuvný mechanismus umožňuje bezpečné a snadné otevírání a části dveří neblokují uličky ani dopravní trasy. Stojiny dveří jsou skryté v instalovaném systému profilů. Díky rukojeti na obou stranách lze dveře snadno otevírat a zavírat.
Spodní deska sloupku 200 x 200 mm, vždy se čtyřmi otvory pro montáž.
Maximální průchozí šířka: 1000 mm, hmotnost: 72,8 kg.
Pro použití uvnitř.
Sadu tvoří:
– Posuvné dveře se svislou výztuhou 60 x 60 mm, výška 500 mm
– Dva koncové sloupky 100 x 100 mm, výška 1000 mm
– Dva upevňovací profily 140 x 80 mm
– Svislá výztuha 60 x 60 mm
– Dvě horizontální výztuhy 60 x 60 mm
– Dvě rukojeti
Použitý posuvný mechanismus umožňuje bezpečné a snadné otevírání a části dveří neblokují uličky ani dopravní trasy. Stojiny dveří jsou skryté v instalovaném systému profilů. Díky rukojeti na obou stranách lze dveře snadno otevírat a zavírat.
Spodní deska sloupku 200 x 200 mm, vždy se čtyřmi otvory pro montáž.
Maximální průchozí šířka: 1000 mm, hmotnost: 72,8 kg.
Technická data
| Způsob upevnění | se spodní deskou k upevnění hmoždinkami |
|---|---|
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 2760 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Barva | žlutá |
| Materiál | ocel |
| Povrch | s práškovým vypalovaným lakem |
| Místo použití | pro použití uvnitř |
| Rozsah dodávky | posuvné dveře se dvěma koncovými sloupky, svislá výztuha a dvě horizontální vratové výztuhy, dva ukládací nosníky, spodní deska |
| Typ produktu | bezpečnostní dveře |
| Dodávka | předmontováno, konečnou montáž provede zákazník |
| Hmotnost | 72.8 kg |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 99
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
285,39kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 21,9% |
| LCA – výroba obalů | 2% |
| LCA – výroba | 66,2% |
| LCA – doprava | 9,9% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,3/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 2,2 | |
| 30% | 4,7 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 0,0 | |
| 5% | 5,9 |




