Čís.: 968327 49
Vychystávací vozík – eurokraft pro d x š x v 970 x 610 x 1045 mm
2 etáže
Počet etáží [ks]
Požadovaná barva RAL*
*Zobrazení barev na obrázku produktu se může lišit.
Čís.: 968327 49
Vychystávací vozík – eurokraft pro d x š x v 970 x 610 x 1045 mm
2 etáže
2 etáže
Záruka 10 let
Počet etáží [ks]
Požadovaná barva RAL*
*Zobrazení barev na obrázku produktu se může lišit.
9.087,10 Kč
Cena / ks (s DPH)
K dispozici je již pouze 4
Dodávka: středa 21. 10. pokud si objednáte dnes do 15:00.
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
9.087,10 Kč
Cena / ks (s DPH)
9.087,10 Kč
Cena / ks (s DPH)
K dispozici je již pouze 4
Dodávka: středa 21. 10. pokud si objednáte dnes do 15:00.
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Praktické a všestranné
- Manipulační rukojeť a otočná kola umožňují flexibilní přesun na místo použití
- Obruče šetrné k podlaze nezanechávají žádné stopy oděru v oblasti použití
- Velmi snadné manévrování díky 4 otočným kolům
- Brzdy udržují vozík na místě – ideální pro vychystávání zboží
Ocelová konstrukce s práškovým nástřikem, sériově světle modrá barva RAL 5012.
Opěrný rám.
Délka x šířka 810 x 610 mm.
Vhodné pro plastové přepravky se základnami 600 x 400 mm a 800 x 600 mm.
Opěrný rám.
Délka x šířka 810 x 610 mm.
Vhodné pro plastové přepravky se základnami 600 x 400 mm a 800 x 600 mm.
Dodávka v rozloženém stavu – snadná montáž.
Vhodné přepravky jako kombinace.
K dispozici téměř ve všech barvách RAL. Příplatek jen 10%. Speciální barvy se vyrábějí individuálně podle přání zákazníka, a proto se na ně nevztahuje právo na odstoupení od smlouvy a vrácení zboží.
Technická data
| Počet nádob | 0 ks |
|---|---|
| Výška | 1045 mm |
| Délka | 970 mm |
| Šířka | 610 mm |
| Materiál podstavce | ocel, s práškovým vypalovaným lakem |
| Barva podstavce | světlá modrá RAL 5012 |
| Provedení kola | plná pryž nezanechávající stopy |
| Vybavení koly | 4 otočná kola, z toho 2 s dvojitou brzdou |
| Průměr kola | 100 mm |
| Nosnost | 150 kg |
| Uložení kola | válečkové ložisko |
| Délka ložné plochy | 810 mm |
| Šířka ložné plochy | 610 mm |
| Materiál ložné plochy | ocel |
| Typ produktu | průmyslové etážové vozíky |
| Dodávka | rozebráno |
| Počet etáží | 2 ks |
| Výšky etáží | 240 / 860 mm |
| Hmotnost | 27 kg |
| Obrazový návod | |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 0
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
146,21kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 42,4% |
| LCA – výroba obalů | 1,4% |
| LCA – výroba | 49,1% |
| LCA – doprava | 7,1% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,4/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 3,5 | |
| 30% | 3,5 | |
| 25% | 1,0 | |
| 10% | 3,0 | |
| 5% | 3,9 |








