Čís.: 985895 49
Ruční valník – eurokraft pro nosnost 1000 kg
ložná plocha 1250 x 800 mm, pneumatiky
Šířka [mm]
Požadovaná barva RAL*
*Zobrazení barev na obrázku produktu se může lišit.
Čís.: 985895 49
Ruční valník – eurokraft pro nosnost 1000 kg
ložná plocha 1250 x 800 mm, pneumatiky
ložná plocha 1250 x 800 mm, pneumatiky
Záruka 10 let
Šířka [mm]
Požadovaná barva RAL*
*Zobrazení barev na obrázku produktu se může lišit.
27.091,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
K dispozici je již pouze 4
Dodávka: úterý 20. 10. pokud si objednáte dnes do 15:00.
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
27.091,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
27.091,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
K dispozici je již pouze 4
Dodávka: úterý 20. 10. pokud si objednáte dnes do 15:00.
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Točnicové řízení s kuličkovým řídicím věncem
- Povrch odolný vůči poškrábání a úderům
- Kola s válečkovými ložisky
- Velká kola pro nízký valivý odpor
Stabilní svařovaná ocelová konstrukce. S práškovým vypalovaným lakem, sériově světlá modrá barva RAL 5012.
Ložná plocha z MDF desek s povlakovaným povrchem.
Upozornění:
Není-li výrobek používán, musí být aktivována parkovací brzda. Aktivace zatlačením oje nahoru.
Ložná plocha z MDF desek s povlakovaným povrchem.
Upozornění:
Není-li výrobek používán, musí být aktivována parkovací brzda. Aktivace zatlačením oje nahoru.
Trubková oj s tažným okem pro zavěšení k tažnému vozidlu do 4 km/h je k dostání na vyžádání.
Sériová ruční tažná oj není nutná.
Sériová ruční tažná oj není nutná.
K dispozici téměř ve všech barvách RAL. Příplatek jen 10%. Speciální barvy se vyrábějí individuálně podle přání zákazníka, a proto se na ně nevztahuje právo na odstoupení od smlouvy a vrácení zboží.
Technická data
| Materiál podstavce | ocel, s práškovým vypalovaným lakem |
|---|---|
| Barva | světlá modrá RAL 5012 |
| Provedení | bez nástavby |
| Výška | 480 mm |
| Ložná výška | 480 mm |
| Materiál ložné plochy | desky MDF povlakovaným povrchem |
| Nosnost | 1000 kg |
| Provedení kola | pneumatiky |
| Průměr kola | 400 mm |
| Uložení kola | válečkové ložisko |
| Šířka kola | 100 mm |
| Řízení | točnicové řízení s kuličkovým řídicím věncem |
| Typ produktu | ruční valníky |
| Dodávka | smontováno |
| Šířka | 800 mm |
| Délka ložné plochy | 1250 mm |
| Šířka ložné plochy | 800 mm |
| Hmotnost | 85 kg |
| Návod | |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 0
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
278,11kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 43,9% |
| LCA – výroba obalů | 2,3% |
| LCA – výroba | 41,9% |
| LCA – doprava | 11,9% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,7/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 3,5 | |
| 30% | 3,6 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 3,5 | |
| 5% | 3,5 |



