Čís.: 478417 49
Regálová skříň s přihrádkami – Pavoy 16 přihrádek
bez dveří, šedá
Hloubka [mm]
Typ dveří
Barva dveří
Čís.: 478417 49
Regálová skříň s přihrádkami – Pavoy 16 přihrádek
bez dveří, šedá
bez dveří, šedá
Hloubka [mm]
Typ dveří
Barva dveří
17.290,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 6-7 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
17.290,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
17.290,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 6-7 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Regálové skříně s přihrádkami s předsazenými dvojitými otočnými dveřmi s dorazem, s výztužnými kapsami a třízápadkovou otočnou rukojetí s integrovaným cylindrickým zámkem
- Vše naleznete bez dlouhého hledání – materiál a součásti budou přehledně uloženy
- Pevné přihrádky s přední zvýšenou hranou
- Integrovaná lišta na etikety k popisu
Celková zatížitelnost regálu / skříně: 400 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení.
Výška 1800 mm, šířka 1000 mm. Se 16 přihrádkami. Rozměry přihrádky š x v 455 x 180 mm.
Výška 1800 mm, šířka 1000 mm. Se 16 přihrádkami. Rozměry přihrádky š x v 455 x 180 mm.
Technická data
| Výška | 1800 mm |
|---|---|
| Šířka | 1000 mm |
| Barva korpusu | světlá šedá RAL 7035 |
| Počet polic | 16 ks |
| Vnitřní vybavení | 16 polic, střední dělicí stěna |
| Nosnost police | 25 kg |
| Rastr přestavování výšky polic | 0 mm |
| Barva police | světlá šedá RAL 7035 |
| Materiál police | ocelový plech s práškovým vypalovaným lakem |
| Materiál pouzdra | ocelový plech |
| Povrch | s práškovým vypalovaným lakem |
| Vnitřní výška | 180 mm |
| Vnitřní šířka | 455 mm |
| Vnitřní hloubka | 470 mm |
| Šířka police | 455 mm |
| Hloubka police | 470 mm |
| Nosnost skříně | 400 kg |
| Nosnost | 400 kg |
| Typ produktu | regálové skříně |
| Dodávka | smontováno |
| Hloubka | 500 mm |
| Typ dveří | bez dveří |
| Způsob uzamykání | – |
| Materiál dveří | – |
| Hmotnost | 70 kg |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 0
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
367,28kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 46,7% |
| LCA – výroba obalů | 2% |
| LCA – výroba | 43,9% |
| LCA – doprava | 7,4% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,2/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 2,5 | |
| 30% | 3,9 | |
| 25% | 3,0 | |
| 10% | 2,7 | |
| 5% | 3,9 |





