Čís.: 700749 49 (rs20)
Průtažná fólie šířka 500 mm
tloušťka materiálu 17 µm, bal.j. 6 ks
tloušťka materiálu 17 µm, bal.j. 6 ks
Čís.: 700749 49 (rs20)
Průtažná fólie šířka 500 mm
tloušťka materiálu 17 µm, bal.j. 6 ks
Čís. | Tloušťka materiálu [µm] | Hmotnost [kg] | Cena / ks (s DPH) | Množství | Součet (s DPH) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
700749 49 rs20 | 17 | 16,2 | 439,63 Kč | 2.637,80 Kč | ||
700757 49 rs22 | 20 | 18,6 | 413,42 Kč | 2.480,50 Kč | ||
700743 49 rs30 | 23 | 21 | 479,97 Kč | 2.879,80 Kč | ||
700763 49 rs32 | 25 | 22,5 | 1.187,82 Kč | 7.126,90 Kč | ||
700771 49 rs34 | 30 | 26,88 | 1.413,68 Kč | 8.482,10 Kč |
700749 49 rs20
700749 49 rs20
439,63 Kč
tloušťka materiálu 17 µm, bal.j. 6 ...
700757 49 rs22
700757 49 rs22
413,42 Kč
tloušťka materiálu 20 µm, bal.j. 6 ...
700743 49 rs30
700743 49 rs30
479,97 Kč
tloušťka materiálu 23 µm, bal.j. 6 ...
700763 49 rs32
700763 49 rs32
1.187,82 Kč
tloušťka materiálu 25 µm, bal.j. 6 ...
700771 49 rs34
700771 49 rs34
1.413,68 Kč
tloušťka materiálu 30 µm, bal.j. 6 ...
Popis výrobku
- Vysoká odolnost proti protržení pro spolehlivou stabilitu
- Vynikající roztažnost a vratná síla
- Účinná ochrana proti znečištění, povětrnostním vlivům a krádeži
- Flexibilní použití pro paletové náklady, balené zboží a skladování
- Snadné a tiché odvíjení pro komfortní manipulaci
Naše kvalitní, stabilní a transparentní strečová fólie z PE nabízí spolehlivé řešení pro efektivní zajištění nákladu během přepravy a skladování. Vyznačuje se obzvláště vysokou odolností proti protržení a vratnou silou, což umožňuje optimální zajištění i v případě nepravidelného nebo nestabilního nákladu. Elastická strečová fólie se flexibilně přizpůsobí různým obalovým jednotkám a nabízí spolehlivou ochranu proti prachu, nečistotám, vlhkosti a povětrnostním vlivům. Působí také jako bariéra proti krádežím, protože ztěžuje přístup k zabalenému zboží. Další výhoda: Fólie se snadno a tiše odvíjí, což umožňuje obzvláště komfortní a efektivní manipulaci – ideální pro použití ve skladech, logistice a expedici.
Technická data
| Šířka | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 300 m |
| Materiál | polyetylén (vysokotlaký PE / LDPE) |
| Barva | transparentní |
| Průměr jádra | 50 mm |
| Množství na paletě | 22 bal.j. |
| Typ produktu | ruční průtažné fólie |
| Tloušťka materiálu | 17 µm |
| Hmotnost | 16.2 kg |
| Datový list výrobku / PPWR | |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 0
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
88,72kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 64% |
| LCA – výroba obalů | 1,6% |
| LCA – výroba | 27,2% |
| LCA – doprava | 7,1% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,1/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 2,9 | |
| 30% | 3,3 | |
| 25% | 1,4 | |
| 10% | 3,2 | |
| 5% | 3,5 |

