Čís.: 675789 49
Pracovní stůl s elektrickým přestavováním výšky – nosnost 300 kg – RAU výška 720 – 1120 mm, deska z ušlechtilé oceli
š x h 750 x 800 mm
Druh desky
Šířka desky [mm]
Hloubka desky [mm]
Čís.: 675789 49
Pracovní stůl s elektrickým přestavováním výšky – nosnost 300 kg – RAU výška 720 – 1120 mm, deska z ušlechtilé oceli
š x h 750 x 800 mm
š x h 750 x 800 mm
Záruka 5 let
Druh desky
Šířka desky [mm]
Hloubka desky [mm]
59.277,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 6-7 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
59.277,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
59.277,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 6-7 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Integrovaný lineární pohon pro tiché synchronní přestavování (400 mm)
- Zatížitelnost do max. 300 kg
- Ergonomická práce při střídání činností vsedě a vestoje
- Ideální pro práci na směny, dílny a výrobní provozy
- Nohy podstavce jsou vhodné i pro otočná kolečka (viz příslušenství)
- Vyrovnání nerovností podlahy pomocí stavěcích patek
- Dodávka ve smontovaném stavu – ihned připraveno k použití!
Tiché, plynulé a zcela synchronní přestavování pracovní výšky až o 400 mm prostřednictvím zvedacích sloupků s integrovaným lineárním pohonem. Rychlost přestavování 38 mm/s (bez nákladu).
Funkční spodní část se zvedací sloupky vč. ovládacího prvku, řídicí jednotky a přívodního kabelu. Nohy rámu z ocelové trubky s kvalitním práškovým vypalovaným lakem, s nivelačními patkami pro vyrovnávání nerovností podlahy. Světle šedá RAL 7035.
Horní strana s povlakem z ušlechtilé oceli (NIROSTA®) o tloušťce 1,5 mm, přední hrana s ohybem ve tvaru L. Ušlechtilá ocel podle X5CrNi18-10, číslo materiálu 1.4301 dle DIN EN 17441/10088-2. Odolná proti stříkající vodě, nečistotám, teplotám, tlaku. Mimořádně odolná vůči kyselinám, olejům, tukům, rozpouštědlům a chemikáliím. Povrch nesnadno hořlavý (B1) podle ČSN 4102. Jádro desky z MDF (středně hustá dřevovláknitá deska).
Funkční spodní část se zvedací sloupky vč. ovládacího prvku, řídicí jednotky a přívodního kabelu. Nohy rámu z ocelové trubky s kvalitním práškovým vypalovaným lakem, s nivelačními patkami pro vyrovnávání nerovností podlahy. Světle šedá RAL 7035.
Horní strana s povlakem z ušlechtilé oceli (NIROSTA®) o tloušťce 1,5 mm, přední hrana s ohybem ve tvaru L. Ušlechtilá ocel podle X5CrNi18-10, číslo materiálu 1.4301 dle DIN EN 17441/10088-2. Odolná proti stříkající vodě, nečistotám, teplotám, tlaku. Mimořádně odolná vůči kyselinám, olejům, tukům, rozpouštědlům a chemikáliím. Povrch nesnadno hořlavý (B1) podle ČSN 4102. Jádro desky z MDF (středně hustá dřevovláknitá deska).
Dodávka ve smontovaném stavu – ihned připraveno k použití.
Pracoviště s nosností 300 kg lze vybavit podstavným zásuvkovým kontejnerem (u šířky 750 mm pouze s podstavným zásuvkovým kontejnerem s 1 zásuvkou) (viz příslušenství).
K dispozici jsou také kolečka a pojízdné kontejnery (viz příslušenství).
Pro použití bez trvalého připojení k napájení je jako příslušenství k dispozici bateriový box.
Všechna pracoviště lze rozšířit pomocí nástaveb v příslušenství. Vhodné systémové opěry a odpovídající příslušenství naleznete v příslušenství.
K dispozici jsou také kolečka a pojízdné kontejnery (viz příslušenství).
Pro použití bez trvalého připojení k napájení je jako příslušenství k dispozici bateriový box.
Všechna pracoviště lze rozšířit pomocí nástaveb v příslušenství. Vhodné systémové opěry a odpovídající příslušenství naleznete v příslušenství.
Technická data
| Provedení podstavce | s nivelačními patkami |
|---|---|
| Nosnost statická | 300 kg |
| Pracovní výška | 720 – 1120 mm |
| Způsob přestavování výšky | elektrické |
| Materiál podstavce | ocel, s práškovým vypalovaným lakem |
| Barva podstavce | světlá šedá RAL 7035 |
| Typ produktu | psací stoly s elektrickým přestavováním výšky |
| Dodávka | smontováno |
| Druh desky | ušlechtilá ocel |
| Šířka desky | 750 mm |
| Hloubka desky | 800 mm |
| Tloušťka desky | 25 mm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 49
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
243,23kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 33,3% |
| LCA – výroba obalů | 2,4% |
| LCA – výroba | 54,6% |
| LCA – doprava | 9,6% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,3/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 2,1 | |
| 30% | 4,2 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 0,2 | |
| 5% | 5,9 |



