Čís.: 487490 49
Rámové zajištění bal.j. 10 ks
pro 1 paletový nástavný rám
pro 1 paletový nástavný rám
Čís.: 487490 49
Rámové zajištění bal.j. 10 ks
pro 1 paletový nástavný rám
Čís. | Šířka [mm] | Výška [mm] | Hmotnost [kg] | Cena / bal.j. (s DPH) | Množství | Součet (s DPH) | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
487490 49 | 150 | 200 | 0,75 | 2.662,- Kč | 2.662,- Kč | ||
487491 49 | 250 | 400 | 1,1 | 3.388,- Kč | 3.388,- Kč | ||
487492 49 | 370 | 600 | 1,5 | 3.787,30 Kč | 3.787,30 Kč | ||
487493 49 | 400 | 800 | 1,95 | 3.932,50 Kč | 3.932,50 Kč |
487490 49
487490 49
2.662,- Kč
pro 1 paletový nástavný rám
487491 49
487491 49
3.388,- Kč
pro 2 paletové nástavné rámy
487492 49
487492 49
3.787,30 Kč
pro 3 paletové nástavné rámy
487493 49
487493 49
3.932,50 Kč
pro 4 paletové nástavné rámy
Popis výrobku
- Ochrana uskladněného zboží před poškozením
- Snadné upevnění a sejmutí rámových zajištění
- Stabilní materiál zaručuje časté a opakované použití
Rámová zajištění bezpečně spojují dřevěné nástavné rámy s europaletou, na kterou jsou rámy nasazeny. Při přepravě bez použití zajištění hrozí nebezpečí sklouznutí rámů z palety a poškození přepravovaného zboží. Pro každý rám jsou zapotřebí 2 zajištění. Zajištění jsou k dispozici ve výškách 200 mm (1 nástavný rám), 400 mm (2 nástavné rámy), 600 mm (3 nástavné rámy) a 800 mm (4 nástavné rámy). Pro připevnění stačí zajištění mírně stlačit, upnout přes nástavný rám a pod paletu a uvolnit. Paleta a rám budou napnutými zajištěními bezpečně spojeny.
Technická data
| Délka | 150 mm |
|---|---|
| Materiál | drát |
| Barva | šedá |
| Typ produktu | paletové nástavce |
| Dodávka | smontováno |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hmotnost | 0.75 kg |
| Datový list výrobku / PPWR | |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Výrobek s potenciálem vývoje
Tento výrobek zatím ještě dostatečně nesplňuje naše kritéria udržitelnosti. To neznamená, že nemá žádné udržitelné vlastnosti – celkové skóre je však nižší než 3 body. Z tohoto důvodu není (zatím) označen jako obzvlášť udržitelný. Naše hodnocení udržitelnosti je založeno na transparentních, jasně definovaných ekologických, sociálních a ekonomických kritériích. Cílem je vyzdvihnout potenciál rozvoje a vytvořit větší transparentnost.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek zatím ještě dostatečně nesplňuje naše kritéria udržitelnosti. To neznamená, že nemá žádné udržitelné vlastnosti – celkové skóre je však nižší než 3 body. Z tohoto důvodu není (zatím) označen jako obzvlášť udržitelný. Naše hodnocení udržitelnosti je založeno na transparentních, jasně definovaných ekologických, sociálních a ekonomických kritériích. Cílem je vyzdvihnout potenciál rozvoje a vytvořit větší transparentnost.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 0
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
3,85kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 54,2% |
| LCA – výroba obalů | 1,3% |
| LCA – výroba | 37,1% |
| LCA – doprava | 7,5% |


