Čís.: 547016 49
Ohnivzdorná skříň na nebezpečné látky, typ 30 – LaCont 1 dveře s bezpečnostním okénkem
v x š x h 1935 x 595 x 535 mm
Šířka [mm]
Čís.: 547016 49
Ohnivzdorná skříň na nebezpečné látky, typ 30 – LaCont 1 dveře s bezpečnostním okénkem
v x š x h 1935 x 595 x 535 mm

v x š x h 1935 x 595 x 535 mm
Zkoušená bezpečnost
Jedná se o kontrolní značku. GS znamená zkoušenou bezpečnost.
Jedná se o kontrolní značku. GS znamená zkoušenou bezpečnost.
Skříně na nebezpečné látky, typ 30, pro skladování hořlavých kapalin. Požární odolnost 30 minut, zkoušená a certifikovaná protipožární komora. Odpovídají normě EN 144701-1.
Pro kapaliny ohrožující vodu
Pro toxické kapaliny
Pro hořlavé kapaliny
Šířka [mm]
60.850,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 12-14 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
60.850,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
60.850,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 12-14 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Schváleno pro omezené skladování hořlavých kapalin na pracovišti podle normy EN 14470-1 (typ 30) a TRGS 510 (příloha 3)
- Požární odolnost >30 minut s typovou zkouškou, zkoušená bezpečnost GS
- Dveře s okénkem s protipožárním zasklením – potřebné nebezpečné látky jsou ihned vidět i při zavřených dveřích, odpadá zbytečné hledání – úspora času
- Ideální pro instalaci v prodejních prostorách, výdejnách materiálu atd.
- Automatické zavírání dveří v případě požáru
- Kryt z děrovaného plechu pro podlahovou vanu je součástí dodávky
- Provoz podle TRGS 510 (schváleno i bez odvodu vzduchu – okolo skříně musí být dodržena oblast ohrožená výbuchem)
Korpus a dveře skříně z materiálu B1 ve světlé šedé barvě RAL 7035, dveře ve žluté narcisové barvě RAL 1007, s okénko s protipožárním zasklením.
Připojení k ventilaci pomocí trubkového hrdla DN 80.
Patky pro vyrovnání nerovností podlahy.
Zemnicí přípojka podle BGR 132 (ochrana proti zdrojům vznícení).
Označení podle EN 14470-1 / TRGS 510, příloha 3 / ISO 3864 / ASR A1.3.
Vnitřní vybavení
1 podlahová vana, podle StawaR / ÜHP
1 kryt z děrovaného plechu jako 1. skladovací úroveň
3 vkládací police, výškově přestavitelné v rastru 32 mm
Skladování hořlavých médií je ve skříních typu 30 povoleno pouze s omezením, a to v Německu (TRGS 510), Švýcarsku, Nizozemsku, Belgii, Lucembursku.
V Rakousku skříně nejsou pro toto skladování schváleny.
Dodržujte prosím závazné předpisy platné v dané zemi.
Všechny uvedené nosnosti platí při rovnoměrném rozložení nákladu.
Dveře uzamykatelné cylindrickým zámkem, dveřní doraz standardně DIN vpravo (levý doraz je možný na vyžádání).
Připojení k ventilaci pomocí trubkového hrdla DN 80.
Patky pro vyrovnání nerovností podlahy.
Zemnicí přípojka podle BGR 132 (ochrana proti zdrojům vznícení).
Označení podle EN 14470-1 / TRGS 510, příloha 3 / ISO 3864 / ASR A1.3.
Vnitřní vybavení
1 podlahová vana, podle StawaR / ÜHP
1 kryt z děrovaného plechu jako 1. skladovací úroveň
3 vkládací police, výškově přestavitelné v rastru 32 mm
Skladování hořlavých médií je ve skříních typu 30 povoleno pouze s omezením, a to v Německu (TRGS 510), Švýcarsku, Nizozemsku, Belgii, Lucembursku.
V Rakousku skříně nejsou pro toto skladování schváleny.
Dodržujte prosím závazné předpisy platné v dané zemi.
Všechny uvedené nosnosti platí při rovnoměrném rozložení nákladu.
Dveře uzamykatelné cylindrickým zámkem, dveřní doraz standardně DIN vpravo (levý doraz je možný na vyžádání).
Technická data
| Protipožární odolnost | 30 minut |
|---|---|
| Materiál | dřevotřísková deska, nesnadno hořlavá (klasifikace B1) protipožární skleněné okénko |
| Výška | 1935 mm |
| Barva korpusu | světlá šedá RAL 7035 |
| Barva dveří | žlutá narcisová RAL 1007 |
| Vnitřní výška | 1600 mm |
| Typ dveří | otočné dveře s pohledovým okénkem |
| Způsob uzamykání | cylindrický zámek |
| Počet polic | 3 ks |
| Materiál police | ocelový plech |
| Nosnost police | 75 kg |
| Rastr přestavování výšky polic | 32 mm |
| Počet van | 1 ks |
| Typ produktu | ohnivzdorné skříně na nebezpečné látky |
| Dodávka | smontováno |
| Šířka | 595 mm |
| Hloubka | 535 mm |
| Vnitřní šířka | 475 mm |
| Vnitřní hloubka | 515 mm |
| Provedení dveří | 1-dveřový |
| Počet dveří | 1 ks |
| Objem spodní záchytné vany | 22 l |
| Hmotnost | 190 kg |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 0
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
194,60kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 49,3% |
| LCA – výroba obalů | 7,4% |
| LCA – výroba | 5,6% |
| LCA – doprava | 37,8% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,1/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 2,5 | |
| 30% | 2,5 | |
| 25% | 3,0 | |
| 10% | 2,0 | |
| 5% | 3,5 |