Čís.: 527614 49
Dopravní vozík pro paletové rámy KM224 – Kongamek d x š x v 800 x 600 x 1215 mm
2 otočná a 2 pevná kola
Vybavení koly
Čís.: 527614 49
Dopravní vozík pro paletové rámy KM224 – Kongamek d x š x v 800 x 600 x 1215 mm
2 otočná a 2 pevná kola
2 otočná a 2 pevná kola
Vybavení koly
13.902,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
13.902,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
13.902,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Snadná manipulace s paletovými rámy
- Snadný pojezd
- Praktický a snadno ovladatelný
Dopravní vozík pro paletové rámy, na kterém lze jednoduše přepravovat části paletových rámů v různých velikostech.
Rám s práškovým lakem, sloupky z elektrolyticky pozinkované oceli (délka 900 mm). Plně svařovaný. Pro max. 36 paletových rámů.
2 pevná a 2 otočná celopryžová kola, Ø 200 x 50 mm. Pevná kola jsou pro snadnou manévrovatelnost namontovaná na podélné straně.
Nosnost 300 kg.
Rám s práškovým lakem, sloupky z elektrolyticky pozinkované oceli (délka 900 mm). Plně svařovaný. Pro max. 36 paletových rámů.
2 pevná a 2 otočná celopryžová kola, Ø 200 x 50 mm. Pevná kola jsou pro snadnou manévrovatelnost namontovaná na podélné straně.
Nosnost 300 kg.
Technická data
| Nosnost | 300 kg |
|---|---|
| Délka ložné plochy | 800 mm |
| Šířka ložné plochy | 600 mm |
| Ložná výška | 305 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Materiál podstavce | ocel, s práškovým vypalovaným lakem |
| Barva podstavce | červená |
| Výška | 1215 mm |
| Provedení kola | plná guma |
| Průměr kola | 200 mm |
| Vybavení | uchycení pro rám do výšky 900 mm |
| Oblast použití | rozdílné |
| Typ produktu | přepravní vozíky pro paletové rámy |
| Dodávka | rozebráno |
| Vybavení koly | 2 otočná kola, 2 pevná kola |
| Hmotnost | 44 kg |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 25
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
212,20kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 42,9% |
| LCA – výroba obalů | 1,6% |
| LCA – výroba | 47,5% |
| LCA – doprava | 8% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,4/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 2,2 | |
| 30% | 4,7 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 2,5 | |
| 5% | 3,9 |









