Čís.: 118432 49
Dílenský stůl, rámová konstrukce řady 8500 – RAU 2 zásuvky, 2 dveře, šířka desky 1500 mm
hořcově modrá
Šířka desky [mm]
Počet dveří [ks]
Počet zásuvek [ks]
Výška zásuvky [mm]
Barva čela
Čís.: 118432 49
Dílenský stůl, rámová konstrukce řady 8500 – RAU 2 zásuvky, 2 dveře, šířka desky 1500 mm
hořcově modrá

hořcově modrá
Záruka 5 let
Šířka desky [mm]
Počet dveří [ks]
Počet zásuvek [ks]
Výška zásuvky [mm]
Barva čela
24.913,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 10-12 pracovní dny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
24.913,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
24.913,90 Kč
Cena / ks (s DPH)
Dodací lhůta: 10-12 pracovní dny
Nebo
Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Dobré důvody, proč nakupovat u nás
- Záruka až 15 let
- Právo na vrácení zboží do 30 dnů
- Od celkové hodnoty 1.500 CZK za nákup je doprava zdarma
- Efektivní objednávkové procesy pro firemní zákazníky
Popis výrobku
- Stabilní profesionální kvalita s dlouhou životností
- Otočné dveře s úhlem otevření 180°
- Vysoce zatížitelné zásuvky na válečkových vodítkách
- Dodávka ve smontovaném stavu – ihned připraveno k použití
- K dispozici je rozsáhlé příslušenství – možnost rozšíření na multifunkční pracoviště
Stabilní ocelová konstrukce s práškovým vypalovaným lakem. Podstavec a korpus ve světle šedé barvě RAL 7035.
Masivní buková pracovní deska s krycí dýhou, tloušťka 40 mm. Rámový podstavec z ocelových kruhových profilů, 45 x 45 x 2 mm.
Podstavné verze s centrálním zamykáním, cylindrický zámek.
Zásuvky s válečkovými ložisky, výtažné na 90%. Vnitřní rozměry š x h 490 x 560 mm. Nosnost 100 kg.
Masivní buková pracovní deska s krycí dýhou, tloušťka 40 mm. Rámový podstavec z ocelových kruhových profilů, 45 x 45 x 2 mm.
Podstavné verze s centrálním zamykáním, cylindrický zámek.
Zásuvky s válečkovými ložisky, výtažné na 90%. Vnitřní rozměry š x h 490 x 560 mm. Nosnost 100 kg.
Bez příplatku lze dodat: 15 barev – až 225 barevných kombinací!
Vaše výhoda
Všestranně využitelná základní série za špičkovou cenu!
Všestranně využitelná základní série za špičkovou cenu!
Technická data
| Druh desky | bukový masiv s krycí dýhou |
|---|---|
| Hloubka desky | 700 mm |
| Statická nosnost plochy | 1250 kg |
| Výška | 840 mm |
| Barva podstavce | světlá šedá RAL 7035 |
| Nosnost zásuvky | 100 kg |
| Tloušťka desky | 40 mm |
| Barva korpusu | světlá šedá RAL 7035 |
| Materiál podstavce | ocel |
| Vodítka zásuvek | válečkové uložení |
| Způsob uzamykání | centrální zamykání válcovým zámkem |
| Vytažení zásuvky | 90% |
| Série | Serie 8500 |
| Způsob přestavování výšky | bez přestavování výšky |
| Rozměry profilu rámu | 45 x 45 mm |
| Typ produktu | dílenské stoly s rámovou konstrukcí |
| Dodávka | smontováno |
| Šířka desky | 1500 mm |
| Počet dveří | 2 ks |
| Počet zásuvek | 2 ks |
| Výška zásuvky | 2 x 180 mm |
| Barva čela | enziánová modrá RAL 5010 |
| Výška dveří | 2 x 360 mm |
| Hmotnost | 110 kg |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 49
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
389,34kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 30,6% |
| LCA – výroba obalů | 2,8% |
| LCA – výroba | 55,5% |
| LCA – doprava | 11,2% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,6/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 2,5 | |
| 30% | 3,9 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 4,0 | |
| 5% | 5,9 |